Моя дружина останнім часом почала злитись на мене через те, що я зустрічаюсь зі своїми друзями. Каже, що мені слід припинити спілкування з ними, бо вони погано впливають на мене

Зі своєю коханою Ольгою я познайомився завдяки своєму другові Кості. Вони з Олею жили по сусідству та часто гуляли разом. Вона подобалась Костянтину, та він їй не дуже.

Одного разу він привів її до нас в бар, де сиділи ми всі разом. Після його слів: “Познайомтесь, це моя подруга Оля” я зрозумів, що ця дівчина повинна бути моєю. Довгий час я намагався вибороти її увагу, поки гуляли компанією, але мені все не вдавалось, бо вона була наче айсберг — непоборна. Але одного дня її крига почала танути: ми йшли ввечері, було вже доволі прохолодно, а в Олі не було кофти, тому я запропонував свою. Відтоді ми почали гуляти окремо.

Так день за днем ми ставали все ближчими, більше бачились та багато про що розмовляли. “Друзі — це головне. Твої товариші не покинуть тебе у складну годину, і це дуже добре, що біля тебе є такі люди” — завжди говорила мені Оля, а я радів, бо це було дійсно так.

Згодом ми почали зустрічатись, жити разом, тому й проводили практично весь час удвох. Друзі сумували через це, тому я намагався хоч іноді вириватись із обіймів коханої, аби зустрітись зі своїми товаришами.

На нашому з Олею весіллі мої друзяки танцювали та веселились найбільше, і мене дуже радувало, що такі люди поруч зі мною. Тоді було весело і класно, але за кілька місяців після того, як ми стали сім’єю, все дуже змінилось.

Оля, мабуть, відчула, що вона тепер моя дружина, і я нікуди від неї не подінусь, тому й почала командувати мною. Її заборони на зустрічі з хлопцями в перший час я сприймав як жарт, адже не може так бути, що спочатку ми гуляли всі разом, а тепер вона не дозволяє мені навіть пива з ними випити. Та коли почались крики та істерики щодо цього, то я зрозумів, що все серйозно.

Того вечора Костя зателефонував мені та покликав на футбол. Ми не були затятими вболівальниками, але атмосфера стадіону та гри дуже нам усім подобається та підіймає настрій, до того ж підтримати нашу футбольну команду — це потрібна справа. Відразу погодившись на пропозицію друга, я почав збирати речі. Ми з Ольгою не планували нічого на вечір, тому, повідомивши кохану, пішов до дверей.

Вона вибігла з кімнати, наче скажена, почала кричати, що мої друзі — це невігласи та хами, і мені не слід із ними спілкуватись. “Я тобі вже вкотре кажу, що вони мають поганий вплив на тебе! Ти що, не чуєш мене?!” – вона була такою злою, наче її вкусила якась муха.

Того вечора я залишився вдома, перепросивши у хлопців, але моє відношення до Олі дуже змінилось. Тепер мені здається, що бути разом із такою людиною не слід. Я не маленький хлопчик, і можу самостійно обрати собі людей для спілкування. Оля не моя мама, аби щось мені забороняти. Як ти вважаєте, чи стикались із подібною ситуацією?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Моя дружина останнім часом почала злитись на мене через те, що я зустрічаюсь зі своїми друзями. Каже, що мені слід припинити спілкування з ними, бо вони погано впливають на мене