Пара вирішила піти до психолога, щоб обговорити свої проблеми, але не знала, як це може повернутись для них

Люда і Руслан одружились після трьох місяців стосунків. Звичайно, всі були проти цього. Але в їхньому житті появилась одна маленька деталь. Люда завагітніла. Було вирішено, що дитина має жити в повній сім’ї. Тому весілля все-таки зіграли.

Молода пара з спочатку сімейного життя не вжилась. Вони були надто різні, поступитися означало – програти. Тому всі їхні дні проходили в сварках та конфліктах. З часом їхній син підріс і він бачив, як спілкуються батьки. Йому було важко та образливо, що дві найрідніші людини не могли дійти згоди.

Тоді Руслан запропонував їм відвідати психолога. Говорив, що він все оплатить, адже вважає, що саме професіонал допоможе розв’язати всі їхні проблеми. В цей час їхній син постійно жив у бабусі, тому що не міг терпіти скандалів вдома.

На сеанси психотерапії пара ходила окремо. Вони розповідали про свої проблеми. Виявилось, що ніхто з них не був зацікавлений в збереженні шлюбу. А спеціаліст радила розлучитись, щоб син бачив що обоє з батьків щасливі, хай навіть і порізно.

Люда зважила всі за і проти. Вирішила, що пора жити для себе. Через два місяці вони подали на розлучення. Жінка, нарешті відчула себе вільною. У розмові з подругами вона говорила, що психолог радила зробити такий крок. На що вони відреагували здивуванням, проте нічого не сказали.

Син проводив вихідні по черзі в обох батьків. Люда ніколи не запитувала його, як життя колишнього чоловіка. Проте одного разу син розказав сам. Виявляється, нова обраниця батька працює психологом і зовні по опису, схожа на ту, до якої вони ходили. Жінка, тепер зрозуміла чому вона, так наголошувала на розірванні стосунків. Адже у них був роман до сеансів. Тепер все стало на свої місця.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Пара вирішила піти до психолога, щоб обговорити свої проблеми, але не знала, як це може повернутись для них