Всі родичі говорили, що дружині брата потрібні лиш гроші, але він не вірив їм

Наша сім’я завжди гордилась моїм братом. Він старанно вчився і досить швидко досяг успіху в роботі. Його бізнес приносив йому великі гроші, а там де є гроші будуть ті, хто ласий до них. Тому до брата швидко прилипла Настя. Вона швидко затуманила йому розум і вони побрались.

Всі у сім’ї були проти їхнього весілля. Адже одразу побачили хитру душу дівчини наскрізь. Вона витрачала гроші на салони, одяг та аксесуари. Поки брат працював вона тусувалась у клубах з подругами та під ранок поверталась додому. Мама тоді говорила йому, що коли у нього закінчаться гроші то й дружина швидко знайде нового багатія. Проте, брат не хотів вірити в це, бо щиро кохав дружину.

Невдовзі він вирішив вкласти суму у новий бізнес. Брат продав велику частину своїх акцій, щоб отримані гроші вкласти в новий проект. Але він чудово розумів, що прибуток від справи потрібно чекати не менше ніж за два роки. На ці новини Настя відреагувала розчаруванням, невже, їй прийдеться заощаджувати на собі.

Вони продовжували жити в своїй елітній квартирі, їздити на машині та харчуватися не дешевими продуктами. Проте, для Насті ця “бідність” була величезним тягарем. Вона вирішила переїхати в інше місто. Брат важко переживав їхній розрив, тому почав випивати.

Його друзі, які також вклали в цей бізнес гроші не дозволили йому скотитися на дно. Тому зібравши всі свої сили і волю в кулак за рік вони змогли через рік привести все до ладу. Тепер ця робота приносила в рази більший прибуток, ніж попередня.

В цей час повернулась і Настя.

-Коханий, я все обдумала, спробуймо все спочатку.

Тоді у брата нарешті відкрились очі. Нарешті він побачив всю сутність колишньої дружини.

-Настю, коли в мене день народження? – спитав він.

Дванадцятого липня. – сказала вона.

Брат закрив двері перед її обличчям. Адже всі знали, що у нього день народження третього вересня.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Всі родичі говорили, що дружині брата потрібні лиш гроші, але він не вірив їм