Чому я відмовився допомагати нахабнuм родичам

Я вже виріс з того віку, коли мої родичі любили керувати мною та використовувати у своїх цілях. Розумію, що рідним треба допомагати, але те, що вони зловживають цим і нахабніють – факт.  Колись, особливо ще до одруження, мої рідні тягли з мене всі соки, бо знали – не вмію відмовити та завжди допоможу, навіть, якщо мені при цьому буде незручно, некомфортно та невигідно.

Тепер мені 35, я нещодавно одружився і зрозумів – не хочу бути хлопчиком на побігеньках у рідні. Та й дружина моя за те, щоб я всі свої ресурси, як фізичні, моральні, так і матеріальні вкладав у нашу сім’ю.

Запитаєте, як саме мене використовували рідні? Наведу вам декілька прикладів.

У мене є власна велика квартира у центрі міста, а більшість моїх родичів з області. І коли у когось якісь справи – вони без попередження приїжджали у гості та залишались ночувати. І їм не було важливо чи мені зручно, чи я сам і чи взагалі цього хочу. Добре, якщо б за день- два їхали геть, але ж вони могли залишитись й на тиждень- два. При цьому не купували продукти, а їли тільки мої харчі та ще й бути незадоволені, що немає м’яса і чому я не купив  – саме так сказала мені тітка Марія, яка приїхала з донькою по справах.

Інша ситуація. У мене є  два автомобілі – один з яких збираюсь продати. Звісно, старенький Opel не дуже й розкіш, але все ж грошей коштує. Але поки не встиг його продати мій двоюрідний брат попросив автомобіль на декілька днів. Я погодився за умови, що він його поверне цілим і не ушкодженим. Пройшов тиждень, другий і через місяць мені довелось зателефонувати й нагадати про повернення авто. І знаєте, що я почув?

– Ну ти брате й жмот. В тебе ж є авто – навіщо тобі ця стара тарадайка. Я думав ти вже й забув за нього, а міг би й мені віддати. Ми ж родина, як-не-як.

Авто брат повернув за день, але без хідників і з добрячою подряпиною на крилі. Я не мав що сказати.

І це тільки те, що вдалось згадати. А скільки інших дрібниць: позичити гроші, відвести в інше місто, але бензин оплачував я, купити тітці повно продуктів, які вона попросила привезти, і не отримати за це ні копійки. Я втомився і не збираюсь це терпіти.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Чому я відмовився допомагати нахабнuм родичам
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.