Я дуже кохав дружину, тому для мене стало ударом, коли я побачив її в кафе з іншим чоловіком., давно я не бачив її такою щасливою. Вони трималися за руки й щось жваво обговорювали, не звертаючи на мене уваги. Ввечері вдома вона сказала, це на краще, що я побачив все на власні очі, менше доведеться пояснювати. Дружина зібрала речі й пішла до іншого

Ми одружилися дуже рано, нам ледь виповнилося по 20 років. Разом ми вже 10 років, а тому я вважав нормальним, що стосунки дещо охололи й дружина не виявляє до мене такої уваги, як раніше. Але чим далі, тим ставало riрше: дружина часто затримувалася після роботи, ми стали зовсім мало спілкуватися, а те про що говорили це сплата рахунків та побутові теми.

Одного разу в обідню перерву я не пішов у столову на роботі, а пішов у кафе, що неподалік. Коли мені вже принесли рахунок, я помітив в самому далекому закутку кафе свою дружину з іншим чоловіком. Вони сиділи, трималися за руки й мило говорили. Я давно вже не бачив дружину такою щасливою та усміхненою, але не наважився підійти до них у той момент, просто розрахувався і швидко пішов на роботу.

Ввечері дружина повернулася, як часто бувало останнім часом, дуже пізно. Я чекав її, щоб поговорити. Розповів, що став свідком її побачення. Вона не стала нічого заперечувати. Лише сказала, що так на краще. Добре, що я все сам бачив і не доведеться довго пояснювати. Наступного дня вона зібрала речі й залишила мене самого у наші квартирі, де було скільки спільних спогадів.

Жити без неї давалося мені дуже тяжко, я й досі її кохав, але ми вже не бачилися півроку і потроху ставало легше. Аж якось вихідного дня я пішов прогулятися у парк і побачив там свою колишню дружину. Вона сиділа на лавці сама, якось осунулася і була зовсім сумна. Я вирішив, що варто підійти й запитати чи все у неї добре. Зі сльозами на очах вона розповіла, що вже кілька місяців як живе сама на орендованій квартирі, що чоловік той виявився непорядним і ще й загнав її у борги. Ми поговорили ще трохи, вона вибачилася переді мною і пішла.

Потім ми стали бачитися частіше, виявляється, вона жила неподалік, а тому ми зустрічалися то в магазині, то на зупинці. В якийсь момент ми вирішили разом попити каву, потім я запросив її на побачення і ми почали зустрічатися. Ми вирішили почати все спочатку і більше ніколи не розлучатися. Можливо хтось мене не зрозуміє, але я пробачив дружину і радий цьому, я б не хотів нести тягар образи все життя. Зараз ми щасливі й чекаємо на нашого первістка.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Я дуже кохав дружину, тому для мене стало ударом, коли я побачив її в кафе з іншим чоловіком., давно я не бачив її такою щасливою. Вони трималися за руки й щось жваво обговорювали, не звертаючи на мене уваги. Ввечері вдома вона сказала, це на краще, що я побачив все на власні очі, менше доведеться пояснювати. Дружина зібрала речі й пішла до іншого
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.