Після такого вчинку приємної, на перший погляд, жінки, моя довіра до людей зникла

Одного вечора ми із моїм хлопцем їхали додому, і вирішили, що нам потрібно заїхати до магазину. Поки ми стояли біля автівки і говорили про те, що нам треба взяти, то до нас підійшла літня жінка і попросила 20 гривень, на що мій хлопець їй відмовив, але мені стало шкода стару, і я дала їй ті гроші, що вона просила.

Згодом, походивши по магазину, мені захотілось їй дати ще грошей, адже вона видалась мені дуже нещасною, тому я додала їй ще сто гривень. Ми обмінялись номерами, і вона сказала, що муситиме мені якось віддячити.

За кілька днів мені подзвонила жінка та сказала, що хоче зі мною зустрітись. Я погодилась, і прийшла за адресою, яку вона сказала. Жінка сиділа на лавці та тримала в руках великий пакет. Побачивши мене вона зраділа, адже я її не проігнорувала і з’явилась за її проханням.

Тоді вона сказала, що дуже вдячна за мою доброту, і подарувала подушку власного виготовлення. Мене це дуже потішило, адже тоді жінка сказала, що зараз справді зовсім немає грошей, аби віддавати той борг, який вона взяла в мене.Заспокоївши її, сказала, що це зовсім не позичені гроші, я їй їх дала просто так. Тоді ми попрощались та розійшлись.

Мене потішила жінка, адже вона здалась такою доброю та милою. Мені рідко траплялись такі ввічливі та хороші люди, як ця особа. Я навіть її в телефоні підписала як “Хороша бабуся”.

Згодом, через якийсь час, мій телефон задзвонив. Телефонувала та жіночка, і казала, що дуже хоче зі мною зустрітись. Мій хлопець не дуже підтримував цю ідею спілкування із бабусею, але я й слухати нічого не хотіла, адже думала, що він просто нічого не розуміє і не має співчуття.

При наступній зустрічі бабуся попросила в мене знову грошей, мовляв, онук хворий потрібно йому на ліки. Я не сумнівалась зовсім у її доброчесності, адже першого разу вона віддячила, а другого разу сказала, що поверне гроші, як тільки матиме, тож я відразу погодилась позичити ту суму, яку просила жінка.

Та ні за тиждень, ні за два, ні за три місяці вона не подзвонила, а коли телефонувала їй я, то просто не брала слухавку. Тоді до мене дійшло, що не в мого хлопця немає співчуття, а в мене занадто багато довіри до людей. Дуже прикро, що так вийшло, адже я так довірилась тій жінці, а вона взяла і все змарнувала своїм вчинком. Відтоді в мене зникло бажання комусь хоч якось допомагати, а все через довіру до людини, яка здалась дуже милою та приємною.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Після такого вчинку приємної, на перший погляд, жінки, моя довіра до людей зникла
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.