Ще з дитинства батьки навчили мене, що мати спільний бюджет у сім’ї — це найправильніше рішення. Та тепер моя дружина витрачає всі наші спільні гроші на різні непотрібні речі. Я задумуюсь над тим, аби розділити наші кошти

У моїх батьків ніколи не було окремого бюджету. Вони завжди складали копійку до копійки, і витрачали їх на те, що дійсно потрібно. Так, батько вкладав більше грошей, ніж мама, але вони завжди були в рівних умовах: її гроші — це його, і навпаки.

Мені здавалось це чудовим рішенням, оскільки вони могли щось планувати разом, відкладати кошти та купувати все необхідне. Тому я зрозумів, що моя сім’я матиме такий ж бюджет — спільний, і обидва члени родини матимусь змогу використовувати гроші на свої потреби.

Робота у мене прибуткова, тому я взагалі міг вільно забезпечити свою майбутню дружину, але Аня, з якою ми тоді ще зустрічались, сказала, що робота для неї — це дуже важливо, тому вона не має наміру сидіти вдома.

Згодом ми побрались і я помітив, що в моєї дружини є дивна звичка купувати різні непотрібні дрібниці, які просто лежать вдома без діла, і вона потім їх викидає. Спочатку я не надавав цьому великого значення, адже це було не критично, та одного разу моя дружина взяла мою картку та пішла в магазин, де продаються різні товари для дому, і накупляла на 10 тисяч гривень різноманітних рушників, тарілок, приладдя для куховарення. А наступного дня вона повернулась туди ж, і купила два набори постільної білизни, не зважаючи на те, що в нас їх безліч.

Форми для випікання, рукави, лопатки та мірні стакани — це непотрібні речі на нашій кухні, які вона купила в тому магазині. Все це Оля помістила на верхню полицю “непотрібних дрібниць”. Це я її так назвав, бо моя дружина складає зазвичай туди те, чим користуватись більше не буде.

Коли я запитав навіщо вона витратила таку велику суму грошей, то Оля відповіла, що все це було на знижках, тому їй здалось, що воно знадобиться у квартирі. Звичайно, це були не останні гроші на моїй карті, і до кінця місяця можна буде протягнути, але навіщо економити, якщо можна просто не купувати всякі непотрібні дрібниці?

Це був не одиничний випадок такого бездумного витрачання спільних грошей, тому останнім часом я думаю над тим, аби розділити наш бюджет на її та мій, бо доїдати залишки з холодильника в останні дні місяця мені дуже набридло…

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Ще з дитинства батьки навчили мене, що мати спільний бюджет у сім’ї — це найправильніше рішення. Та тепер моя дружина витрачає всі наші спільні гроші на різні непотрібні речі. Я задумуюсь над тим, аби розділити наші кошти
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.