Адміністратор допоміг вивести чоловіка на чисту воду

Через проблеми на роботі у відпустку мені дозволили піти всього на один тиждень. Ми одразу ж вирішили з чоловіком не гаяти час. Забронювали номер в готелі і в той же день вирушили на південь, до омріяного моря. 

Останні кілька тижнів робочий день в мене був не нормований. Приходилось затримуватись на роботі. Відповідно, після активного купання і засмагання в мене залишалось тільки одне бажання — відіспатися. Чоловік же навпаки — хотів відпочити по повній, тому виявив бажання відмітитись у місцевому барі. В мене не було ніяких заперечень, відпочинок у кожного може бути різним.

Я повернулась в номер одна і одразу ж заснула. Прокинулась майже під ранок, одна в номері. Спочатку злякалась і хотіла телефонувати на рецепцію. Все ж здоровий глузд підказав набрати спочатку чоловіка. Як не дивно, відповів він бадьорим голосом, сказав що затримався, бо зустрів далекого родича і все ніяк не розпрощаються. Особливого значення я цьому не надала. 

Але вже наступного вечора ситуація повторилась знову: я в номер спати, а чоловік захотів ще прогулятись нічним узбережжям. Заснула і прокинулась я одна. Ситуація була досить безглуздою, але все ж я мала велике бажання у всьому розібратися.

Чоловіку дзвонити не стала. Спочатку вирішила поговорити з адміністратором. Знайшла на телефоні наше фото і поцікавилась, чи не повертався він вночі у готель. Дівчина пильно подивилась на фото і сказала, що схожий мужчина дійсно дуже пізно заходив у готель, але його супутницею була інша жінка. Побачивши мою розгубленість і відчай, вона запропонувала переглянути записи з камери спостереження, яка знаходиться на головному вході. 

Те що я там побачила, не залишало ніякого сумніву: поки я одна залишалась в номері, чоловік розважався в компанії іншої жінки. Я не мала бажання останні дні свого відпочинку витрачати на з’ясовування стосунків, які підтримувала тільки я. Зібрала всі його речі і просто виставила за двері. 

 

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Адміністратор допоміг вивести чоловіка на чисту воду