Батьки були проти Олени. Вони вважали її поганою невісткою, матір хотіла для мене кращої кандидатури, проте я від свого вибору не відмовився

З Оленкою познайомились в університеті. Разом тоді вступили в аспірантуру. В нас було багато спільного, тому ми швидко порозумілися. Олена була неймовірно вродливою та доброю дівчиною. До знайомства з нею я зрозумів, що ніколи не закохувався так сильно, як у неї. Родина в неї не велика — матір і молодша сестра. Оленка мусила підробляти, щоб оплатити своє навчання…

В мене ж зовсім інша ситуація — я з багатої сім’ї, а ще єдина і довгождана дитина у своїх батьків. Матір з татом хотіли для мене лише найкращого, тому й навчання мені оплатили, і квартиру придбали. Вони хотіли, аби я ріс в достатку, і досяг бажаного, тому так спростили мені молодість. Мама почала запитувати, чи не зустрічаюсь я з дівчиною, оскільки помітила зміни в моєму настрої. Дійсно, постійно був у своїх роздумах через Олену. Вона мені дуже сильно подобалась, я зрозумів, що це саме та дівчина, з якою я хочу створити родину. Проте турбувало мене лише одне — як сказати батькам про Оленку…Адже вона зовсім не підходила під їхні вимоги, вони хотіли для мене забезпечену дівчину з багатої та інтелігентної родини.

Вирішив познайомити кохану з матір’ю і татом. Всі мої страхи справдились — батьки були проти Олени. Вони вважали її поганою невісткою, матір хотіла для мене кращої кандидатури, проте я від свого вибору не відмовився! На перекір батьківського рішення зробив пропозицію Олені. Мама з татом з весіллям допомогли, проте й сердились на мене. Жити ми стали разом в мене у квартирі. Тоді й почалося суцільне пекло.

Мама являлась до нас майже кожного дня, і контролювала будь-який крок Олени. Коли я вимагав від матері такого не робити, то вона швидко затикала мені рота, обґрунтувавши це тим, що квартира куплена за її з батьком кошти, і весілля також зробили вони. Довго це довелося терпіти, але коли після чергового нервового зриву Оленці викликали швидку, я не стримався. Висловив матері все, що я думаю. Та на мене розгнівалась, і в пориву злості наказала збирати свої речі й жити на свої кошти. Я ж хлопець гордий, тому ми й переїхали на однокімнатну квартиру, яку знімали в Оленчиної знайомої.

Дійсно, житло дуже відрізнялося від попереднього…Умови були не дуже, але грошей на щось краще ми не мали. Я мусив влаштуватися на підробіток. Олена також працювала і навчалась паралельно. Згодом вона ощасливила мене чудовою новиною — моя кохана дружина вагітна! Я був на сьомому небі від радості. Олена мусила припинити працювати, їй не можна так втомлюватись. Я ж вирішив взяти академку і знайти роботу з повним графіком, тепер мені треба повністю забезпечувати свою родину.

Мої батьки за цей час навіть не подзвонили. Матір і не знала, що скоро стане бабусею. Дружина говорить, що не варто так довго тримати образи на батьків, вона також на свого тата ображалась, але коли його не стало, то дуже про це пошкодувала. Певно варто дослухатись до слів Олени, можливо, коли я розповім своїм батькам, що кохана вагітна, то вони охолонуть?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Батьки були проти Олени. Вони вважали її поганою невісткою, матір хотіла для мене кращої кандидатури, проте я від свого вибору не відмовився