Батьки доклали всі зусилля для благополуччя старшої, а молодшу залишили ні з чим.

У моєї жінки була старша сестра, яка завжди була в центрі уваги батьків. Вони все своє життя покладали тільки на благополуччя старшої. Батько працював за кордоном і відправляв додому чимало грошей, які витрачалися на неї.

Після закінчення школи батьки купили їй квартиру у Києві і оплатили дороговартісне навчання у престижному ВУЗі. Молодшій же сестрі вони сказали вдало вийти заміж, щоб чоловік її забезпечував. Але так як вона була відповідальніша, ніж її старша сестра, то змогла закінчити школу із золотою медаллю і поступити на омріяну спеціальність. Не дивлячись ні на що, молодша продовжувала спілкуватися з своїми батьками.

Через пару місяців після навчання, жінка захворіла і їй знадобилися кошти на лікування. Вона позичала у своїх друзів і зверталася до батьків. Але грошей у них не знайшлося. А через місяць батьки із старшою дочкою відправилися за кордон – на відпочинок. Про це нам розповіли знайомі, які бачили фото у фейсбуці. Ось так.

Через пів року ми одружилися, згодом у нас народилася прекрасна донечка. Від друзів ми дізналися, що батька дружини збила машина. Хоть жінка і не підтримувала стосунків з сім’єю, але на похорон з’їздила. Час йшов, все було нормально, поки на поріг будинку не ступила старша сестра. Вона сказала, що мати хворіє і потребує догляду, тому так як вона молодша сестра то повинна доглядати за похилою мамою.

Але згадуючи ставлення батьків до себе, моя дружина просто виставили свою сестру за двері, аргументуючи тим що, вона улюбленіша дочка і впорається з обов’язками краще. Вона образилась і пішла.
Чи правильно вчинила молодша дочка по відношенню до сім’ї?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Батьки доклали всі зусилля для благополуччя старшої, а молодшу залишили ні з чим.