Батьки моєї дружини вважають, що вони можуть лізти в чуже життя зі своїми порадами, та це зовсім нормально. Але така їхня поведінка мене дуже дратує і я не знаю, що із цим робити

Коли ми починали зустрічатись із моєю, вже тепер, дружиною, то я помітив, що її батьки дуже люблять “допомагати” своїм дітям із вибором. Вони постійно все переінакшували. Зі сторони мами завжди звучали повчальні настанови, які починались зі слів: “Доцю, ти все не так робиш!”

Через таку їхню поведінку дратувались і моя дружина Світлана і я, адже всі знання здобуваються завдяки власному досвіду, та й не завжди її поради були доцільними та правильними, але все ж вона не могла пройти повз без “передавання” своїх знань.

Мене це дуже насторожувало, і я боявся, що теща постійно лізтиме зі своїми порадами в наше сімейне життя, адже скільки б Світлана її не просила припинити, її мама не хотіла навіть слухати цього.

Та нещодавно, після нашого одруження, мої побоювання почали справджуватись.

Ми купили велику квартиру на периферії міста, і почали там ремонт. Одного разу, коли ми їздили обирати колір фарби для стін у вітальню, то теща напросилась їхати з нами. Гуляючи рядами і дивлячись на різні кольори та відтінки фарб, я тільки те й чув, що краще було б нам поклеїти шпалери. “Та фарба — дивиться погано, а от шпалери дивляться солідніше” — постійно промовляла теща.

Йдучи магазином, я запропонував дружині відразу піти подивитись на диван для вітальні, на що вона погодилась. Роздивляючись різні варіанти, я тільки те й чув, що такі варіанти, які ми розглядаємо не подобаються тещі, і вони зовсім негарні.

Так було з усім: з кухонним гарнітуром, зі спальнею, з розміром ванни, з кольором туалету. Всі ці слова я терпів, до того моменту, коли теща не прийшла до нас додому, коли у квартиру саме привезли комод для вітальні та не сказала вантажникам, що його принесли, аби забирали його назад, бо те, що ми обрали зовсім не те, що їй подобається.

Моєму обуренню та здивуванню не було меж, адже якого біca мама моєї дружини дозволяє собі таке свавілля? Це наша квартира, а не її, і не вона тут повинна керувати процесом. Все своє невдоволення я відразу їй висловив, що її дуже образило.

Наступного дня вже у нашій квартирі стояв тесть і запитував навіщо ж ми образили його дружину, адже вона ж хотіла нам допомогти і зробити як краще. “І я б цей комод не обрав, оскільки виглядає він не дуже” — сказав мені тесть.

Те, чого я боявся, справдилось. Батьки моєї дружини намагаються керувати процесом і давати свої настанови, яких ми зовсім не потребуємо. Я не знаю, що мені робити в цій ситуації, адже висловити своє обурення в грубшій формі я не можу, бо вони образяться, а дружина не хоче псувати з батьками стосунки, але й терпіти це все в мене вже немає сил.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Батьки моєї дружини вважають, що вони можуть лізти в чуже життя зі своїми порадами, та це зовсім нормально. Але така їхня поведінка мене дуже дратує і я не знаю, що із цим робити