Бідна Олександра залишилась без чоловіка, адже він її покинув через те, що вона перестала йому подобатись, більше не цікавила його

Мою сестру Олександру покинув чоловік, через що мені її дуже шкода, адже вона все життя із ним сиділа вдома. Він не давав їй працювати, і казав, що заробляти гроші — це його справа, а діло жінки — це підтримувати сімейне вогнище.

Їхня історія кохання починалась дуже романтично: в університеті на заняттях Саша побачила чудового парубка у спільній аудиторії. Він видався їй дуже гарним та розумним, і вона вирішила справити на нього враження. До наступної спільної пари вона підготувалась на відмінно, та відповіла так, як ніхто раніше. Відтоді гарний парубок Сергій не зводив із неї очей, і всяко намагався її добитись.

Коли вони почали зустрічатись, то задаровував Сашу подарунками та квітами, проводив із нею весь час. За два роки стосунків вони побрались та почали жити разом. Привівши дівчину в свою квартиру, Сергій відразу сказав, що проти того, аби моя сестра працювала. “Твоя справа — це підтримувати наше сімейне вогнище. Вчись готувати, добре прибирай, а я забезпечуватиму тебе матеріально” — так сказав хлопець моїй сестрі, і вона погодилась, адже дуже його кохала.

Щовечора Олександра вчилась готувати щось нове, придумувала різні заняття на вечір, такі як сходити в кіно, чи прогулятись парком, відвідати відкриття ресторану. Та сестра забула про те, чого хоче вона. Пам’ятаю, як вона мріла стати кравчинею, моїй сестрі дуже подобалось придумувати різноманітні вбрання, але вона з головою поринула в сімейне життя, а зараз сидить зі сльозами на очах в сусідній кімнаті, адже її коханий Сергій знайшов нову дівчину, яка була б цікавою йому.

Олександра вже не така, як була раніше: більше не влаштовує ночівлі з подругами, не ходить на кінопокази, не відвідує модні вечори, а тільки сидить вдома та шукає новий рецепт запеченої курки, яку так любить її коханий Сергій.

Звичайно, нова дівчина набагато краща, оскільки вона може розповісти багато цікавих історій, які трапились із нею минулої подорожі, чи як вона підібрала собаку із вулиці та назвала її Джемом…

Забувши про те, чого хотіла моя сестра, вона залишилась одна, із мрією, яка не збулась, та з планами, які не виконались. Саша присвятила життя своєму чоловікові, і зараз без кар’єри, без грошей залишилась одна. Сергій сказав, що все майно, що вони спільно нажили вони розділять на половину, але що те майно, якщо сестра залишилась без всього, про що раніше мріяла.

Мені її так жаль, адже Сергій привів нову жінку в квартиру саме тоді, коли Саша готувала святкову вечерю з нагоди їхньої річниці, а її чоловік нахабно все зіпсував, хоч і сам винен у тому, як все склалось.

Сподіваюсь, моя сестра ще віднайде себе, знайде собі хорошого чоловіка, та створить сім’ю, в якій почуватиметься повноцінним членом, а не домогосподаркою.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Бідна Олександра залишилась без чоловіка, адже він її покинув через те, що вона перестала йому подобатись, більше не цікавила його