Брат 3радив мою подругу і знаю лише я. Що робити?

Я зараз постала перед дуже складним вибором і зовсім не знаю як краще вчинити. Розповісти правду, тим самим очистивши совість, проте злаmати сім’ю свого брата і стосунки в родині, чи промовчати і картати себе до кінця днів. Совість дуже мучuть.

Відколи я дізналась про такі жаливі обставини, вже другий тиждень ходжу сама не своя. Навіть їсти не можу, втратила вже кілька кілограмів.

Може, я розповім вам, і мені хтось щось підкаже. Бо самій впоратись з такою важкою ношею не можу ніяк. І порадитись теж нема з ким, бо всі найближчі мені люди дотичні до цього інциденту. Отже, мала я подругу Діану. Хоча чому мала? І досі маю. Ми з нею ще зі школи дружили і все розділяли.

І щастя, і горе, і навіть мого брата. Петро старший за мене та Діану на 3 роки. Спочатку, коли подруга приходила мене навідати, вони не товаришували.

Точніше сказати, вони взагалі не ладнали. Та от потім я почала помічати якісь дивні зміни. Обоє закохались і почали зустрічатись. Спочатку мені це не надто подобалось. Ще б… чому тут тішитись підлітку? Та от минув час і я побачила справжню радість і кохання в очах подруги, тому вирішила підтримати цей союз.

Петро освідчився Діані після закінчення університету. Всі дуже тішились, особливо батьки. Весілля гуляли два дні і дуже грандіозно. Я й досі не пам’ятаю усіх деталей.

Подруга жила з братом окремо. У дівчини була лише старенька бабуся, яка нещодавно померла. А молода сім’я хотіла самостійності, тому при нагоді переїхали і згодом хотіли народжувати дитину. Діані все-таки вже 25, а брату 28.

Я рідко заходжу без попередження. Та подруга була в мене і залишила сумку. Телефон також був у ній. Я сподівалась, що Діана згадає і повернеться, та ні. Мабуть, не помітила чи вирішила поки обійтись.

Я захотіла зробити як краще. Діана мала йти на манікюр, та вдома повинен бути Петро. От я й вирішила принести сумку. І застала несподівану картину. В квартирі Діаниної бабусі брат був з якоюсь дівкою.

Я не хотіла слухати його невправних виправдань, тому пішла додому. Згодом повернулась подруга, та розповісти я не змогла.

Зараз з обома стараюсь не спілкуватись. Не знаю що робити. Реакція Діани непередбачувана, не хочу мовчати, бо це несправедливо по відношенню до подруги, та і руйнувати сім’ю не маю права.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Брат 3радив мою подругу і знаю лише я. Що робити?