Будь красивою, але економною.

Я довший час жила сама, орендувала невеличку квартиру у приємної бабусі, багато працювала й зовсім не було часу на особисте життя. Витрачала всі зароблені гроші на себе, на прожиття й була щаслива, що змогла стати такою незалежною жінкою. Адже все життя бачила як мама була домогосподаркою і повністю була залежна від батькової зарплати. Я ж такого собі категорично не хотіла.

Я була зациклена на роботі, час від часу сиділа на сайтах знайомств, там і почала переписуватись з приємним чоловіком Святославом. Ми багато спілкувались, та в якийсь момент вирішили, що пора познайомитись наживо. Так ми домовились зустрітись й попити разом каву.

З першої зустрічі було зрозуміло, що ми сподобались один одному. Все частіше стали зідзвонюватись та гуляти разом. Так ми почали зустрічатись, а згодом й взагалі вирішили з’їхатись. Знайшли нову квартиру для оренди і я наполягала, щоб ми за все платили порівну. Звісно, Святослав казав, що він чоловік та повинен все забезпечувати, та я була налаштована рішуче.

Спочатку наше спільне життя було просто казковим, Свят балував мене подарунками й увагою. Та згодом все якось змінилось, коханий став причеплятися до всього, його чомусь надмірно почав хвилювати наш сімейний бюджет. Я цього не розуміла, адже і так ми ділили оренду, комуналку, навіть спільні розваги та харчі. Але він все цікавився куди витрачаю решту своєї зарплати, ніби я не можу мати особистих витрат.

Все почалось з пропозиції поїхати на море, Святослав казав, що потрібно відкладати кошти, щоб мати зможу відпочити влітку. Та вільних грошей у мене не було, я користувалась не дешевими доглядовими засобами. Тоді у свою сторону я почула докори, як я так можу багато витрачати на себе, якщо можна це замінити дешевими аналогами. Я ж так не привикла, моя зарплата – на що хочу, на те й трачу, не прошу ж у нього на це гроші, врешті решт.

Мені було максимально не зрозумілим для чого рахувати мої ж гроші. Я жінка і хочу мати гарний та доглянутий вигляд, тому різними дешевими засобами нехай сам користується. Та поїздка на море стала для мене переконливим аргументом, тому я послухала Святослава й стала економити на собі.

Я замінила всі свої засоби на дешеві, косметику практично не купляла – зробила все, про що мене просив коханий. Але замість позитивної реакції на мій послух, я побачила як змінюється відношення Святослава до мене, він ставав холодним та байдужим. На всі мої спроби дізнатись, що не так, я чула лише сухе “відстань”.

Згодом я все ж зрозуміла в чому справа – у нього вже довший час був роман з іншою. І це не Святослав признався, а моя подруга побачила їх на прогулянці в парку. Та відпиратися не став – зібрав речі й переїхав.

На море ми так і не з’їздили, та й гроші які ми так довго відкладали Святослав благополучно забрав з собою. Я ж з цього зрозуміла один важливий урок – не припиняти бути незалежною й ніколи не економити на собі, хто що б не казав. Чоловіків у світі багато, а я у себе одна.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Будь красивою, але економною.