Через комп’ютерну гру ледь не звільнили з роботи.

Ніколи не помічав за собою якусь неуважність або розсіяність чи безвідповідальність, але одного разу мене хотіли звільнити з роботи через те, що я не вийшов на зміну. Як так сталось? Сам не зрозумів.

Я працюю з шостої ранку, і одного разу ввечері після роботи я сів пограти в комп’ютерну гру. Час пройшов непомітно, оглянутися не встиг як на годиннику 2 ночі, щей телефон сідає. Я сказав собі  «зараз дограю, поставлю телефон на зарядку і ляжу спати», тай грав собі далі. Мені здалося, ніби пройшло хвилин 20.

Потім я почав помічати, що ніби спати вже хочеться, і очі болять, вирішив подивитись котра година. Дивлюся у вікно – білий день надворі. Такого не може бути, мені б вже дзвонили всі хто тільки може, у нас звільняють за один невихід на роботу. Беру телефон в руки – вимкнений. Дивлюсь на комп’ютері на годинник – 9 ранку.

Поки телефон увімкнувся я вже зібрався, дивлюсь – а в мене купа пропущених. Набираю керівнику і намагаюся щось придумати, кажу що сусіди затопили і телефон вимкнувся, прибирав всю ніч і не помітив, що вже 9 ранку. Здається я сам собі не повірив, не те що він, але звільненням це не закінчилось. Керівник сказав що пробачить мене на перший раз, і більше щоб такого не було. Мені пощастило, що я не заснув за тим комп’ютером, так би й лишився без роботи. Думаю тепер видалити гру, бо так можна і життя пропустити, а не лише роботу.

Пограв у гру після роботи, виспався і відпочив.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Через комп’ютерну гру ледь не звільнили з роботи.