Через рейси чоловіка моя подруга хоче розлучитись

Нещодавно подруга прийшла до мене ночувати. Я живу сама в своїй квартирі, тому була рада такій дівочій компанії на вечір. Та от їй потрібна була розрада. Виявилось, що вони з чоловіком посварились дуже.

Вона навіть в перший день казала, що подає завтра ж на розлучення. На наступний пом’якла. А сьогодні вагається що ж їй робити і як чинити. Руйнувати сім’ю чи працювати все-таки над собою і своїми заморочками. І чи взагалі у цій ситуації можливо щось змінити. Я попросила її подумати ще, бо не все так катастрофічно.

Вона й погодилась. Я б хотіла порадити їй щось корисне, тому й захотіла розповісти тут. Можливо, хто їй допоможе. Я була б дуже щаслива, як і вона, почути слушну пораду.

Інга познайомилась з В’ячеславом, коли їй виповнилось 20. Він був старшим на 4 роки вродливим юнаком. Вони зустрілись у ресторані. У неї якраз був день народження. А у нього якась вечірка чи зустріч з друзями. Потанцювали трохи.

Познайомились і почали спілкуватись. З’ясувалось, що В’ячеслав моряк. На три місяці він йде в рейс, а потім стільки ж залишається вдома.

Заробіток непоганий, та от таке життя могло б одразу насторожити когось. Когось, та тільки не закохану по вуха Інгу. Вона ще той романтик по натурі, тому одразу ж готова і у вогонь, і в воду.

Одружились за пів року після знайомства, купили красиве житло. Облаштували, як хотіли. За рік Інга народила донечку. Минув ще рік. І тоді почались проблеми.

Інга почала за 3 місяці звикати до самотності. Їй було добре і спокійно без чоловіка вдома. А найголовніше чисто і охайно.

Коли повертався В’ячеслав – рівно тиждень тривав букетно-цукерковий період. А от далі починався справжнісінький треш. Суцільні сварки.

То те не так, то там не те поклав. Так вже кілька раз траплялось. Минуло кілька років. І тепер закінчилось неймовірним скандалом. Їх шлюб тривав 11 років. І чи варто через таке все руйнувати?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Через рейси чоловіка моя подруга хоче розлучитись