Чоловік дуже реvнував, а виявилось, що сам 3раджує

Найгірше, коли чоловік обіцяє одне, а виходить зовсім інше. Такі собі двійні стандарти сповідують.

Знайома нещодавно подзвонила, щоб на свого чоловіка пожалітись. Він дуже ревнивим завжди був. Ніколи їй не довіряв.

Коли вона кудись йшла він не один раз перевіряв, дзвонив тому з ким вона мала зустрітись, наче випадково, та про присутність Дарини поруч перепитував.

Пізніше почав читати усі повідомлення в телефоні та соцмережах. Звісно, намагався це приховувати, та не завжди виходило. Інколи вкладки назад не розкладе, телефон не заблокує чи прочитає те, що ще не прочитано.

Дарина кілька раз намагалась про це поговорити. Та чоловік її наче не розумів. Він казав, що її справи і його стосуються. Тому, він не може інакше.

Після цього минуло трохи часу. Ігор трошки заспокоївся. Та далі його приступи ревнощів розпочались з новою силою.

Виявилось, що він підключив таємно якусь програму, що скидала місцерозташування Дарини йому на телефон. Кожного разу він дзвонив з’ясовувати чому це Дарина не там, де обіцяла бути.  А ця програма ще й дуже часто помилялась. Тому дівчині зовсім несолодко було.

От нещодавно знову вирішила поговорити Дарина з чоловіком. Так він спочатку усе заперечував, а потім почав сваритись з дівчиною. Влаштував скандал, звинуватив її у постійній брехні, а ще сказав, що не може їй довіряти.

Дарина спочатку чекала, що усе зміниться. Що після цієї сварки вони все з’ясували й Ігор припинить так себе поводити. Та все раптом змінилось.

Якось прийшло сповіщення на телефон. Дарина узяла, щоб віддати Ігорю. Він звинуватив її в тому, що вона за ним слідкує і яке право вона взагалі має читати його повідомлення?

Дарина навіть не думала, що насправді приховує чоловік.

Вона наважилась таки одного разу прочитати переписки Ігоря. Виявилось, що він її зраджував. І неодноразово. І в розмові про це зізнався одразу ж.

Дарина була шокована.

Оце двійні стандарти. Наче б то ревнує, каже, що вірність для нього найважливіше. А що робить сам?

Я, звісно, подрузі поспівчувала. Не знала як зарадити. Та вона вже і так вирішила. Подала на розлучення.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Чоловік дуже реvнував, а виявилось, що сам 3раджує