Чоловік моєї сестри завітав до своєї родини з кохaною жінкою під ручку, щоб зaбрати у них «своє»

Нещодавно дізналася про те, що моя рідна сестра не щаслива. А у її чоловіка совісті взагалі немає.

Я думала, що у Валі все добре й вона кохана жінка, але виявилося зовсім не так. Нещодавно до мене приїхала сестра й розказала, що її Анатолій любить іншу жінку, своє перше кохання. Мало того, він ось був пішов від неї саме через те кохання.

В моїй же голові таке зовсім не вкладається, адже ті 5 років сестра все нахвалювала мені свого чоловіка, казала, що у них справжня сім’я, де всі один одного люблять, поважають і бережуть. А виявилося, що то тільки Валя так думала.

А я все зрозуміти не могла, чому вони офіційно не розписалися по цей час, живуть на орендованій квартирі й нічого не думають. При цьому всьому у них народилося двоє дітей. Мабуть, відповідь була проста – чоловіку Валі не потрібна була ні вона, ні їхні діти.

Нехай там сестра моя переживе те, що її Анатолі пішов, а діти ж як? У них же повинен бути батько, який би піклувався про них і заробляв кошти на їхнє життя.

А вчора сталося те, чого ми зовсім не очікували. Ми з сестрою були саме у неї, гралися з дітками в напільну гру, й тут пролунав дзвінок у двері. Прийшов чоловік Валі. Та не сам. Він завітав до своєї родини зі своєю коханою під ручку. Сказати, що всі ми були в шоці – нічого не сказати.

Знаєте чого вони прийшли? Щоб поговорити про те, яку побутову техніку і які речі Анатолій забере від родини, бо, бачте, по закону ж половина його.

Важко в це повірити, але батько двох дітей взяв й мовчки виключив телевізор з розетки, за яким діти дивилися в той час мультики, та виніс його з квартири. Супутниця мого зятя, коли вже виходила з квартири, ще кинула в догонку фразу, що за іншим вони прийдуть іншого разу.

Ви бачили таке? Ну от як можна бут такими безсовісними? А кажуть, що справедливість існує.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Чоловік моєї сестри завітав до своєї родини з кохaною жінкою під ручку, щоб зaбрати у них «своє»