Чоловік пішов до іншої, але сім’ї все ж не покинув

Єгор був просто в захваті від нової сусідки. Модельні параметри, обличчя як із глянцю. Ну чому пофортунило так цьому б0тану Владу? Про таку дружину можна тільки мріяти. І хоч давно був одружений, але все ж думки в голові крутились різні. 

Ну а Інні це дійсно подобалось. Звісно ж вона помічала на собі захопливі погляди чоловіків. І це тільки підвищувало її самооцінку і вимоги до чоловіка. Влад і без того догоджав дружині у всьому. Провідний ІТ-спеціаліст відомої компанії, він і так забезпечував їх достатньо. Про роботу дружини і мови не йшло. Хоча сам днями, а інколи і ночами пропадав на роботі.

Ну а Єгор вирішив цим скористатись. То до салону Інну завезе, то на каву після цього напроситься. Коротко кажучи, вийшло все само собою. Влад трохи швидше ніж зазвичай повернувся до дому, а там його чекав неприємний сюрприз. Довго не думаючи, виставив обидвох за двері. Ну і дружині суперника повідомив. 

Це і стало початком спільного життя Інни та Єгора. З’їхались вони на орендованій квартирі і кожен планував і далі жити своїм звичним життям. Інна сподівалась і далі проводити весь час у салонах і магазинах. А Єгор займався справами свого магазину з продажу електротоварів. От тільки тепер потрібно було сплачувати аліменти і оренду двохкімнатної квартири в центрі міста. На щось скромніше Інна не погоджувалась, а справи в бізнес і так останнім часом були не дуже.Тому старався витягнути всіма можливими і неможливими способами, але з кожним місяцем це ставало все важче.

Та і спокійно жити ніяк не виходило. Дружина не стала влаштовувати скандалів при розлученні, а повідомила, що хоче розійтись мирно. Мало того, час від часу дітей буде залишати у нього. Вона тепер забезпечує себе сама, а діти не тільки її. Вже в перші ж вихідні з самого ранку вони стояли перед сонним татком і вимагали сніданку і розваг. 

Інна звичайно ж дітей любила, але це більше була узагальнена любов до милих фото з немовлятами. А от в реальності, все було не таким мімішним. Перший день знайомства пройшов на кухні за готуванням і миттям посуду. На майбутнє вона відмовилась це робити і запропонувала, як варіант, доставляння піци. Єгор одразу ж згадав смачні домашні пиріжки дружини.

Інну теж чекав неприємний сюрприз з минулого. Влад почав випивати і п’яним приходив влаштовувати слізливі сцени з проханням повернутись до нього. Новоспеченій парі все ніяк не виходило жити спокійно і це ніяк не сприяло гармонійним відносинам. Пристрасть і запал, які так вирували між ними на початку стосунків, безслідно зникли. 

Єгор все частіше залишався з дітьми у дружини вдома. А одного вечора і зовсім не повернувся до Інни. Зайшов через кілька днів за речами. Сказав тільки що повертається до дружини і що між ними все закінчено. 

Інна не мала найменшого бажання побиватися. Тим більше їй потрібно було за щось жити. Вирішила “вибачити” Влада. Набрала його, але номер виявився не в мережі. Надумала зайти особисто, довго чекала біля дверей, але ніхто так і не відчинив. Як дізналася згодом, Влад отримав пропозицію роботи в іншій країні. Повернеться лише через кілька місяців. За цей час Інна буде думати, які ж слова підібрати, щоб хоч якось загладити свою провину.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Чоловік пішов до іншої, але сім’ї все ж не покинув