Чоловік пішов до іншої. Та одного вечора він постукав у двері

У моєї подруги зі свекрухою завжди були не надто теплі стосунки. Почалось з того, що жінка була проти одруження Наталки і Володі. Вони про це її повідомили, та благословення і одобрення не отримали, тому на весілля самі накопичили.

Не сказати, що пані Олена була поганою людиною, просто холодною.

Усі роки жінка ігнорувала невістку. Не поводилась люб’язно, та тішить, що хоч не брехала, не картала і не втручалась у все. Син був у хороших руках. Жінка це, певно, помітила. І внуків дуже любила. Їх у неї було двоє. Наталя народила сина Дмитра і на рік молодшу донечку Алінку. Діти були дуже гарно вихованими і просто обожнювали бабусю Олену.

Та от час минав і стосунки в подружжі вже не надто теплі і довірливі. Почалися постійні сварки, запізнення після роботи. Потім Володя бувало, що й не повертався зовсім додому ночувати. Сварки ще більші починались. Тривали такі конкретні скандали пів року. Потім Володя сказав, що більше так жити не може і не хоче. А тому йде з сім’ї. Подрузі було дуже важко в цей період. Вона не розуміла, як вони до цього дійшли і чому. Чоловік залишив її в спільній квартирі, а сам зібрав речі і пішов. Хоч вчинив гідно і не викинув дітей на вулицю. Проте, від цього не легше. А постійні питання дітей ще більше добивали жінку. Наталя вже не витримувала. А ще більше вразила новина, що він пішов до старшої на 3 роки жінки, у якої було троє дітей.

Грошей на квартиру він, звісно, не мав. Привів усю свою нову сім’ю в квартиру матері. Пані Олена була шокована. Аж тепер вона стала м’якшою до Наталі.

Вона спочатку терпіла синові і намагалась мирно владнати конфлікт. Дуже співчувала Наталі і навіть почала часто приходити, щоб допомогти колишній невістці. Наталя ходила на роботу. За дітьми потрібно було наглянути, допомогти уроки зробити, нагодувати. Це все пані Олена робила з задоволенням, нічого не вимагаючи натомість. А потім наглість сина і зовсім їй набридла. Жінка вчинила радикально.

Вона сказала синові забиратись на квартиру, а Наталю з дітьми забрала до себе. Вони добре уживались разом і нічого не потребували. З сином пані Олена не спілкувалась. Наталя також. Минув рік і раптом Володя одного вечора прийшов.

Виявилось, що вони з цією жінкою розійшлись, їй не подобався дохід чоловіка.

Володя зрозумів, що його використовували, тому повернувся до Наталки. Він просив пробачення і  хотів повернутись. Пані Олена в це не втручалась і була готова підтримати будь-яке рішення Наталки.

На диво, жінка пробачила. Зараз всі вони щасливі і спілкуються. Цій сім’ї дуже пощастило.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Чоловік пішов до іншої. Та одного вечора він постукав у двері