Чоловік подав на р0злучення, бо дружина віддала їхні збереження подрузі

Олександр з Наталею одружений вже 17 років, точніше був одружений. Зараз вони р0злучились з ініціативи чоловіка. Він ніяк не міг витримати того, що з його думкою ніхто не рахується, хоча й намагався якось звикнутись. Жінка чинила так, як хотіла і це 0бурювало Олександра.

Вони познайомились в студентські роки. Зустрілись на одній з наукових конференцій для молодих науковців. За кілька років вони одружились і переїхали в інше місто. Олександру вдалось взяти квартиру у кредит за вигідними умовами і доволі швидко усе виплатити.

Ремонтом повністю займалась Наталя. Чоловіка ні до чого не допускала. Весілля також дівчина влаштовувала на свій смак і зовсім не питала думки Олександра. Він, звісно, думав, що це для неї важливо пізніше вона з ним радитиметься.

Та не так сталось як гадалось. Далі – більше. Дружина взяла в кредит автомобіль і навіть не порадилась. Обрала такий, як сама хотіла, хоча вже була в декреті і в будь-якому випадку оплачувати його буде чоловік.

Пізніше вони вирішили відкладати гроші на нове житло. Бо однокімнатної квартири на сім’ю з двома дітьми таки замало.

Олександр влаштувався на 2 роботи. Пахав просто як божевільний. Наталя теж вирішила піти на невеличкий підробіток. Та не для спільної мети, а для того, щоб свої забаганки хоча б трохи погасити. Дітей могла залишати в садочку.

Знову ж таки, думки чоловіка вона не питала. А чим би він їй допоміг? Вона народжувала і вирішує теж вона. На усі питання чоловіка  вона відповідала: «Сама вирішила, сама й роблю».

Та одного разу Олександр знайшов хорошу пропозицію. Простора 3-кімнатна квартира у надійного забудівника дуже близько до центру. Проте, потрібен був перший внесок. Він давай шукати, а відкладених грошей ніде нема.

Спитав дружину. Виявилось, що вона їх своїй подрузі позичила. Коли віддасть незрозуміло, та Наталя й не переймалась.

Не могла ж вона подрузі відмовити. У тої проблеми великі. Чоловік покинув, а квартиру ж орендовану треба чимось оплатити. 2 дітей на руках.  От лише її чоловік і їхні спільні плани Наталю не обходили зовсім. Вона сама так вирішила і одразу ж зробила. Ще й пропонувала їм залишитись хоч на кілька днів. Чоловік може і на підлозі переночувати. Подруга важливіша. Хоч їй стало розуму відмовитись.

Олександр зрозумів, що далі так продовжуватись не може. Його гнітить таке ставлення, та й узагалі він себе за людину не вважає.

Скандалити звісно він не починав, проте свою думку нарешті сказав вголос. Дружина була здивована звісно. Такого вона точно не очікувала. Бо думала, що одружена з лялькою, яка з роками ставатиме все покладистішою. Та Олександр вирішив подати на розлучення. Дітей він не покине, допомагатиме, глядітиме, але з дружиною так жити більше не хоче.

Сам вирішив і сам зробив. На цей раз дружину не запитував. І вважає, що вчинив правильно.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Чоловік подав на р0злучення, бо дружина віддала їхні збереження подрузі