Чоловік врятував жінку, яка впала у метро

В одному із містечок з’явилась новина, що чоловік врятував жінку, яка впала на рейси метро.

Чоловік сорока років стояв на платформі і чекав свого потяга, вмить він побачив жінку, приблизно тридцяти семи років, яка впала на рейси біля платформи. Вона виглядала дуже страшно – бліде обличчя, холодний погляд і стиснуті губи. Здавалося, що вона от-от помре. Жінка зовсім не виглядала на самогубцю. Навпаки, її хворобливий вигляд вказував на те, що вона впала туди не зі свого бажання. Пасажирку контузило, кидало тілом, то вверх, то по прямій.

«Це неймовірно,ми всі застигли у жаху, коли цей чоловік кинувся рятувати жінку. Особливо було страшно, коли вдалині було світло потяга», – зазначила пасажирка.

Виявилось, що жінка насправді хворіла епілепсією, через закритий простір у метро у неї стався черговий напад. Відважний пасажир, який чекав на свій потяг без остраху кинувся на рейси і врятував пасажирку.

Виявилося, що герой – пересічний електрик, який поспішав на виклик до свого клієнта. Йому якраз треба було проїхати станцію метро, щоб дістатися до об’єкта. На щастя, рятівник був поруч, адже пасажирка могла не вижити. Перехожі, які стояли на платформі, бо спочатку не почули її крику. Лише уважний електрик, який у той момент очікував на свій вагон, швидко надав допомогу.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Чоловік врятував жінку, яка впала у метро