Чоловік за мої гроші благодійністю займається

Ця історія може допомогти вам уникнути багатьох помилок, які скоїла я.

Я вже одружена 3 роки. Дітей поки що не маю. Мій чоловік, Василь, каже, що нема куди поспішати. Та й я з ним погоджуюсь.

Нещодавно, менше року тому, ми вирішили взяти в кредит машину, адже обоє мали водійське посвідчення. Тепер було доволі сутужно з грошима. Та якось справлялись. Щоправда, моя зарплата була вдвічі більша за чоловікову. Хоча я ніколи не акцентувала на цьому увагу. Проте виникла така потреба.

Спочатку ми разом намагались погасити всі борги та платити за усі потреби.

Але далі усе змінилось. Мої гроші йшли на кредит, за решту ми харчувались і купляли усе, що потрібно. Чоловік за свою зарплату жив у своє задоволення, а крім того допомагав своїй тітці.

Вона була вже старшою жінкою, на пенсії, проте донедавна працювала додатково. Жила у приватному будинку за містом. Мала своє невеличке господарство. Як я вважаю нам зараз більше потрібна допомога, ніж їй. Хоча звісно ж я не заборонятиму чоловікові підтримувати свою тітку. Вона все ж ростила його, допомагала. Але у нас зараз дуже складна фінансова ситуація. А він зовсім мені не допомагає.

Я вже двічі з ним про це говорила. Він почав віддавати зовсім маленьку часточку на комунальні. Та і далі усі найважливіші витрати лежали на моїх плечах.

Потім я випадково дізналась, що тітку він не полишив. Купив їй нову газонокосарку і холодильник.

Тоді я вже геть розізлилась. Сіла, обрахувала все: і кредит, і комунальні, і їжу, і інші дрібні потреби. Поділила на нас обох і пред’явила чоловіку. Так він таку сварку затіяв, наче я не на нього ж самого ті гроші витрачу. Згадував мені усе, що міг тільки. Казав, що працює, не покладаючи рук. А я від нього останні гроші забираю.

Саме тоді я зрозуміла, що це вже все. Я більше не терпітиму. У нас мабуть занадто різні погляди на життя.

Я не хотіла надто сваритись. Вирішила, що ми мирно домовимось. Подала на розлучення. Мені вже не було що втрачати. Я і так сама себе забезпечувала.

Василь переїхав до тітки. І надалі їй допомагає. Та мене вже це не хвилює. На мене колишній образився. Наче б то я сама затіяла якісь конфлікти і сама ж подала на розлучення. А я тепер щасливо їжджу на своїй новенькій машинці. І кредит вже майже виплатила. На таку «благодійність» від чужого імені свої фінанси більше ніколи не віддам!

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Чоловік за мої гроші благодійністю займається