Давай ми одружимось, але це буде наша з тобою таємниця

Аліна була гарною дівчиною. Хлопці завжди приділяли їй увагу. Вона працювала на роботі, але щодня їздила автобусом. Тому що офіс був у місті, а мешкала дівчина в селі.

Якось, повертаючись додому з роботи, в автобусі, вона побачила дівчину. Мабуть, та помітила її погляд й вирішила підійти.

Аліна зрозуміла, що це її сестра. Яка живе у сусідньому селі. Бачились вони давно, тому й одразу не впізнали один одного.

Вони розговорились, виявилось дівчина їхала з відрядження. Поверталась додому, із нею був її колега. Дуже гарний молодий чоловік. Він їхав у справах та їм було по дорозі. От вирішив допомогти з речами.

Хлопця звали Влад. Одразу було видно, що він займається спортом. Мускулистий та дуже милий. Аліні він сподобався.
Того ж дня, Влад запросив дівчину випити кави разом. Аліна погодилась. З того часу, їх прогулянки ставали все частішими.

Так вони почали зустрічатись. Романтичні вечори у двох. Квіти. Знову квіти. В Аліни уже не вистачало ваз на усі букети, які їй дарував хлопець. Він був дуже уважний до неї, допомагав, коли було необхідно та постійно говорив компліменти.

Це було їх звичне побачення та Влад вирішив по іншому. Він забрав дівчину з ресторану й запросив пройтись у парк, щоб було менш людно. Там молодий чоловік став на коліно та освідчився дівчині у коханні, запропонував вийти за нього заміж.

Він був дуже наполегливий й хотів почути відповідь прямо зараз. Це насторожило дівчину. Аліна хотіла поділитись з рідними, а хлопець був проти цього.

При цьому він просив її відповісти відразу, не кажучи та не радячись з батьками. Їй знову здалося це дивним. Вона сказала, що треба повідомити близьким.

Алінині батьки приїхали з-за кордону. Та хотіли побути вдома певний час. Дівчина розповіла це Владу.

Та він якось цікаво це сприйняв. Вочевидь, подумав, що вони повернулись, щоб підготуватись до весілля. Наступного дня телефон він не підіймав.

Пройшло два тижні. Ніяких повідомлень від хлопця не було. Та якось він її набрав. Дівчина не чула, побачила пропущений. Не стала йому передзвонювати знову.

Бувши на одинці зі своїми думками. Аліна дійшла висновку, що не відчуває нічого до Влада. Їх історія так швидко розвивалась, що вона у ході емоцій не могла зрозуміти, який насправді у неї душевний стан.

Вона не стала надто сумувати, коли хлопець зник. Їй навпаки стало легше. Тут вона зрозуміла, що це не її історія.

Пізніше подруги розповідали, що бачили Влада із жінкою. Через тиждень ще з іншою. І таких історій було багато.

Аліна так і не зрозуміла, чому він був тоді такий наполегливий та чого хотів насправді.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Давай ми одружимось, але це буде наша з тобою таємниця