Діана в гостях та мова гінді

Діана завжди цікавилася східною культурою. Її вабило незнайоме та невідоме, щось таке, що не схоже на інше. Коли вчилася в школі, купляла багато літератури про східні мови, народи та їхню культуру.

Після закінчення школи дівчина поступила на філологічний факультет, там вивчала китайську та англійську мови. Успіхи студентка робила неймовірні, виступала на різноманітних конференціях, їздила в Китай по програмі обміну студентами. Діана дійсно знайшла себе в цьому житті та обожнювала справу, котру вивчала.

Паралельно з університетом, Діана вивчала мову гінді. Хоча вона була досить важкою, та дівчина посилено приділяла особистий час на її вивчення. Для цього вона знайшла вчителя, варто сказати, що далося важко. Бо надто мало репетиторів, котрі знали досконало дану мову.

Після завершення університету Діана надумала, що влітку поїде до Індії. Хотіла подивитися країну, а також закріпити знання гінді. Ось нарешті літак приземлився в аеропорту, дівчина добралася до свого помешкання, котре забронювала через Інтернет. Їй подобалося все: атмосфера, їжа, люди.

Якось дівчина пішла до магазину з сувенірами. Продавець була молодою та приємною дівчиною, відразу ж почала радити Діані, що краще придбати, чим найбільше цікавляться туристи. В Діани задзвонив телефон, то була її мама:

– Мамусю, я передзвоню тобі трішки пізніше. Лише Інтернет не виключай.

Коли дійшла справа до оплати, продавець, мабуть, учувши розмову Діани українською, спробувала заговорити до неї ламаною російською. Та яким було здивування дівчини, коли Діана усміхнено відповіла мовою гінді, що та може спокійно розмовляти своєю рідною, бо ж Діана в них в гостях.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Діана в гостях та мова гінді