Дідусеві стало сумно від того, що його невістка краща людина, ніж син

Микола Андрійович не звик жалітись – всі випродування, що йому посилала доля, чоловік приймав мужньо та вирішував все сам. Та все змінилось з того часу, як він втратив єдину близьку людину – кохану дружину Ольгу. Пара прожила разом майже сорок років і у них навіть серйозних сварок не траплялось – просто Оля мала дуже м’який та поступливий характер і могла легко «загасити» любов’ю та розумом Миколу. Він же був запальний, з підвищеним почуттям справедливості та не вмів змовчати, коли цього треба.

Саме через це у нього часто траплялись конфлікти з дітьми – він хотів, щоб вони в усьому його слухали, не суперечили і взагалі в домі мав бути порядок. Як тільки сини починали «показувати коники» – чоловік швидко ставив їх на місце. Не дивно, що хлопці, як тільки підросли, втекли від татового нагляду – вони, як і більшість молоді, хотіли більше відпочивати, більше свободи та менше відповідальності. І не дивно – занадто юними ще й були. Ольга про це й говорила чоловіку – що він занадто тисне на синів. Та Коля не сприймав слова дружини – тепер шкодує.

А все тому, що зв’язок з синами більше підтримувала дружина – вони й приїжджали у гості тільки через неї. Микола ж з синами спілкувався «через зуби» і чоловік не хотів йти на примирення, бо вважав синів неправими. Так і жили. Але не надто довго – Ольга захворіла і з часом її не стало. Це стало страшним ударом для Колі, та й для синів. І на деякий час трагедія ніби й зблизила їм – та не було вже того спілкування, яке б могло бути між батьком та синами.

Сини допомагали батьку, але ніколи не ділились наболілим чи особистим. Так тривали допоки старший син не одружився. На щастя Миколі дісталась дуже хороша та розумна невістка, яка вирішила допомогти їм знову відчути той родинний зв’язок.

Вона просто запропонувала забрати батька на деякий час погостювати до себе. Микола вагався та все ж погодився – і сина він ще ніколи не був у гостях. І саме з того моменту лід між ними справді почав танути – і знову все завдяки жінці у сім’ї.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Дідусеві стало сумно від того, що його невістка краща людина, ніж син