Дівчат водить по ресторанах, а сам їсть за братові гроші

Гуляли якось із сусідкою з дітьми й розговорились про життя. Вона розповіла історію, як її чоловік перестав спілкуватися зі своїм рідним братом.

Олег, чоловік моєї сусідки, і Андрій – рідні брати. Олег старший на 4 роки від брата, йому зараз 32. Скільки я його знаю, він завжди був дуже привітним, чесним, відповідальним та справедливим. Хороший друг, відмінний працівник, зразковий сім’янин. Олег адвокат. Після школи одразу вступив до університету, вчився завжди на відмінно, пар ніколи не пр0гулював. Після закінчення бакалаврату одружився, потім вступив на магістратуру. Зараз він доволі успішний у своїй справі та користується неабиякою популярністю у межах нашої області.

Андрій – цілковита протилежність брата. Вступати до університету він в1дмовився, пояснюючи це тим, що не відчув ще, яка справа йому до душі. Замість того, щоб піти працювати бодай кудись, сидів у батьків на шиї, до ранку пр0падав на дискотеках, тижнями не ночував вдома.

На 25-річчя батьки подарували йому простеньку квартиру. Він же взяв kреgит на величезну суму, зробив там ремонт, закупив найкращу техніку, тільки от гроші в банк повертати забував. І це знову впало на плечі батьків. Не встигли вони погасити kреgит за ремонт, як Андрій вже взяв новий – на одну з найновіших моделей машин. І все б нічого, але працює він тільки тоді, коли в нього є натхнення.

Основна його діяльність – 3ваблювати дівчат. Він шукає їх на сайтах знайомств або у клубах, водить у шикарні ресторани, купляє їм дорогі подарунки, аби провести з ними кілька ночей. А потім шукає нову жерm8у.

Витративши всі гроші на ресторани та прикраси для своїх дам, Андрій приходить до брата поїсти домашньої їжі. І сприймає це, як належне. Олегу одного дня все це набриgл0, от він брата й виrнав і наkазав більше на порозі його дому не з’являтися. Мовляв, якщо може дівчат годувати, то й про себе подбати зуміє.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Дівчат водить по ресторанах, а сам їсть за братові гроші