Дівчина чекала на весілля, а він знайшов іншу, поки та була у відрядженні

Моя сусідка Надя вже давно була у стосунках з Володею. Вони знайомі ще зі школи. Потім вступили на один факультет. Там і почали зустрічатись. Усі рідні були дуже щасливі. Знайомі вони всі вже так давно, як і Володя з  Надею, тому стосунки були дуже тепла та родинні. Усі разом святкували і Різдво, і Новий рік, і Великдень. І з днем народження вітали один одного усі.

Нещодавно на День святого Валентина Володя освідчився. Надя, звісно ж, погодилась. Готувались до весілля, проте не поспішали. Вирішили спочатку заробити на свято своєї мрії. Обидві родини були готові допомагати. Спочатку вони виплатили квартиру. Надя уже була на роботі, тому давала більшу частку. Володя ж платив менше, і те з батьківських грошей.

Ремонти зробили, жили уже разом. Звісно, і в ремонт більше вклалась Надя. Вона й займалась усіма цими питаннями і оплачувала все. Та їй було байдуже. Вона ж облаштовувала їхнє сімейне гніздечко. Тому нічим не переймалась. А спокійно далі створювала затишок у помешканні.

Пізніше так трапилось, що Надю покликали у відрядження. Їхати потрібно було на інший край країни. Лише на 3 дні, проте ще 4 займала дорога. Нормального інтернету там звісно не було, проте мобільний зв’язок тягнув. Хоч те добре. З нареченим попрощались, він наче й не дуже засмутився. Щодня зідзвонювались. Володя не завжди брав слухавку, проте через раз поговорити могли. Надею він не цікавився. Сухо відповідав на питання та завершував розмову.

Кожного дня Надя думала, як там її наречений. Зрозуміла після цієї розлуки, що хоче весілля якомога швидше організувати. Відпустили Надю на день швидше, от вона й вирішила зробити сюрприз. Не телефонувала Володі. Приїхала у квартиру, заходить, а там якась дівка по хаті походжає. Виявилось, що Володя цей час її зраджував, заміну собі знайшов.

Надя була просто шокована, але не розгубилась. Вигнала з дому і її, і свого нареченого. Одразу ж порвала усі зв’язки.

Батьки звісно ж і усі рідні були шоковані теж, не могли прийти до тями. Та Надю усі підтримували.  А Володю мама з татом вигнали з дому. Не хотіли навіть бачити сина, який так вчинив з дівчиною. Усе-таки, вони не так його виховували.

А Надя зараз одружена, познайомилась за місяць після тих прикрих подій з хорошим хлопцем. Зараз чекають на поповнення. Вона розуміє, що дуже щаслива, бо тоді не поспішала.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Дівчина чекала на весілля, а він знайшов іншу, поки та була у відрядженні