Дівчина мене покинула, а через 10 років я зустрів її в банку

Ми з дружиною жили щасливо перші два роки. Після 2-х місяців стосунків з’їхались разом в орендовану квартиру. Я робив пропозицію їй 3 рази, але от Інга відмовлялась. Казала, що поки їй і в цивільному шлюбі добре. Я не наполягав.

Хотів звісно і офіційно оженитись, і дітей народити, записати спільним прізвищем. Та не складалось. Інга відмовлялась весь час. Минуло 2 роки і почались постійні сварки. Кохану ще мама постійно підстрикала. Казала, що я нетямущий. Заробити, мовляв, не можу нічого. Хоча квартира, комунальні, їжа – усе це було за мій рахунок.

Я не картаю Інгу. На мою думку, чоловік повинен забезпечувати сім’ю. Та вона невдячно придиралась і наче просто хотіла мене покинути і знайти кращий варіант. Того, що постійно оплачуватиме всі її забаганки. Що ж, винуватити нікого не хочу.

Через 3 роки стосунків ми розійшлись. Вона просто одного дня пішла. Залишила записку, яку я побачив ввечері після роботи. Мовляв, більше не хоче так жити. Усе. Більше нічого там не було. Просто так вона порвала усе, що пов’язувало нас стільки часу.

Та й нехай. Спочатку мені було важко, а потім я взявся за голову. Багато працював. Вдалось мені стати директором банку. А тоді наче настала біла смуга. Заробітна плата неймовірна порівняно з попередніми копійками, своє житло купив. А найголовніше за рік зустрів дівчину, яка змінила моє життя. Я не згадував Інгу зовсім. Ми одружились з Лізою. Вона народила мені двох діток: донечку і сина.

Минуло 10 років з того дня, коли я знайшов на столі записку від колишньої коханої. Я прийшов на роботу. Раптом мене хтось сіпнув за рукав. Це була співробітниця банку. Сказала, що якась навіжена, в якої купа боргів по кредиту, зчиняє страшний скандал і просить керівництво прийти. Я рушив у залу, представився і попросив заспокоїтись.

Клієнтка повернулась обличчям. Спочатку я не впізнавав, а потім зрозумів, що переді мною Інга. Вона дуже стомлено виглядала, краса вся наче кудись зникла, зів’яла.

Явно здивувавшись моїй появі, Інга спочатку зніяковіла, а потім попросила допомоги. Розповіла в моєму кабінеті свою важку життєву історію. Коли вона покинула мене, то знайшла нового хлопця. Здавався дуже забезпеченим, та насправді набрав на неї кредитів, сам був алкозалежним і агресивним. Тепер Інга в боргах, як в шовках. І не знає що робити. А я в цей час думав, як гарно все вирішила доля. Тепер кожен побачив на що заслуговував і чого хотів. Щоправда Інзі трохи допоміг і більше її не бачив.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Дівчина мене покинула, а через 10 років я зустрів її в банку