Дівчина мріяла про підвищення, а в результаті втратила роботу

Часто здається, що якесь випр0бування у нашому житті це п0карання. Щоправда, потім бачимо як нам відкриваються нові можливості, як тільки ми долаємо трудн0щі. І справді, після ч0рної смуги у житті завжди настає біла.

От згадую історію своєї подруги. Нещодавно бачились з нею, і вирішили забігти в кафе. Поговорити трохи і випити чашечку кави.

От вона й почала свою історію. Каже, що дуже хотіла отримати підвищення на роботі. Вона вже давно працювала у фірмі і всі свої обов’язки виконувала. Нею були задоволені. Проте, взяла на виплату квартиру, бо за 25 років вже хотіла мати власне житло.

Тож підвищення було просто необхідним для того, щоб вижити. Та й просто хотілось будувати кар’єру успішно, щоб батьки пишались.

Тож Марія без жодних перерв, вихідних, відпусток працювала, створювала проекти, шукала клієнтів. Усе прекрасно вдавалось. Керівництво помітило дівчину. Усі найважливіші угоди доручали лише їй. От вона навіть дізналась, що заступниця керівника планує скоро іти в декрет.

Звісно, Марія й не вагалась, що ця посада належатиме їй. Більше ніхто на фірмі не працював так завзято.

Тож вона нетерпляче чекала на той момент, коли директор покличе її до себе і запропонує нову таку бажану посаду.

Проте, трапилось не так, як бажалось. Керівник справді покликав дівчину до себе. Та повідомив про те, що фірма закривається через карантин. На жаль, Марія втратила роботу.

Вона думала, що це кінець. Увесь світ наче зник з-під її ніг. Вона більше не знала чого прагнути і чого хотіти. В один момент усе зникло.

Навіть думала про те, щоб покінчити життя самогубством. Інакше як потягнути і квартиру, і за що тоді жити?

Уже коли Марія цілком і повністю була в депресії, їй раптом зателефонували.

Представились власниками великих компаній. Вони хотіли відкрити філіал у її місті і попросили очолити його Марію.

Вона звісно ж погодилась і успішно побудувала свою кар’єру. Заробітня плата і посада виявились ще кращими, ніж ті, на які вона розраховувала увесь цей час.

От так немає злого, щоб на добре не вийшло.

Подруга щаслива. Бо як би не було зле, пам’ятайте, що далі чудове майбутнє. І яким воно буде залежить лише від вас.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Дівчина мріяла про підвищення, а в результаті втратила роботу