Дівчина втекла від мене в передноворічний день, але повернулась з незвичайним подарунком

Кажуть, в новорічні свята трапляються дива. Моє життя було пусте і самотнє до цього дня. Проте, ця ніч змінила моє життя назавжди.

Мене звати Дмитро. У мене довго не складались стосунки з жінками. В принципі, ніколи не було часу на це. Робота займала багато часу, а після неї не хотілось нічого, крім відпочинку. Але доля цього року піднесла мені незвичайний подарунок. До нас влаштувалась стажистка. Дівчина була дуже милою та приємною. Її звали Яна.

Ми майже одразу знайшли спільну мову. По дорозі на роботу купував їй її улюблений малиновий чай, а після пригощав тістечками у сусідньому кафе. Моє життя стало казковим разом з цією дівчиною. Вона була промінчиком сонця, якого мені так бракувало похмурими днями.

З часом було прийняте рішення жити разом. Яна зібрала речі та переїхала у мою квартиру. Спочатку, мені було не звично, бачити поряд зі своєю банкою шампуню бачити ще безліч різних баночок і скляночок. З того часу на полицях шаф появились рослини та наші спільні фото в рамці. Щасливішим я ніколи не був.

Одного дня кохана почала себе погано почувати. Вона ходила сама не своя. Її нудило, мабуть, через вчорашні пиріжки з лівером, якими ми перекусили на базарі, коли купували ялинкові прикраси. Яна вирішила піти в лікарню. Проте, додому не повернулась.

Я встановив ялинку, чекав поки дівчина прийде її прикрашати, тому що вона обожнювала цей процес. Але її так і не було. Мене переповнювали хвилювання, подзвонити матері Яни. Виявилось, дівчина була в неї. Але чому в передноворічну ніч вона не зі мною, як ми домовлялись? Мама коханої в процесі розмови поставила дивне питання, чи справді я кохаю її доньку. Моя відповідь була однозначною – так. Я хотів провести з нею не лише цей Новий рік, а й все життя.

Коли вона повернулась, очі дівчини були в сльозах. Яна просила пробачення, за те що так не очікувано зникла. Вона хотіла розповісти мені, дещо важливе. А саме те, що колись зустрічалась з чоловіком, у них все було чудово. У Яни була затримка, тому вона вирішила повідомити про це своєму хлопцеві. Він був не приємно здивований, сказав, що друга дитина йому не потрібна. Друга? Виявилось, що на час їхніх зустрічей він був одружений. Серце дівчини було розбите. На щастя, затримка була внаслідок стресу і вагітності насправді не було. Але цей випадок відкрив їй очі на людину з якою вона була досі.

Я був здивований розповіддю коханої. Невже їй прийшлось таке пережити, а потім, навчитися заново довіряти людям. Мої почуття до Яни були справжніми і їй не потрібно було хвилюватись. Тоді я сам зрозумів до чого вона клонить. Виявилось, Яна була вагітною, але в цей раз по-справжньому. Після того як її почало нудити, звернулась в лікарню і лікарі виявили, що вона на четвертому тижні.

Моєму щастю не було меж. Вона не знала, що її чекає, крім звістки про вагітність. Я планував зробити їй пропозицію, коли куранти проб’ють північ, але вирішив не відкладати. Яна погодилась. Цього року замість запланованого шампанського, ми пили солодку газовану воду.

Зараз ми виховуємо вже двоє дітей, але кожного Нового року згадуємо, як він поєднав наші серця назавжди.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Дівчина втекла від мене в передноворічний день, але повернулась з незвичайним подарунком