Добре кажуть, що нахабні родичі, то гірше сарани. От саме такі дістались нам. Спочатку ми терпіли їх, але потім вирішили раз і назавжди поставити всі крапки над «і». і саме тоді з нас ще й зробили поганих.

Мені у спадок дістався невеличкий будиночок у Карпатах – чудове місце для відпочинку у будь-яку пору року. Там справді чисте повітря, кришталева вода у ріках та неймовірні краєвиди – ідеальне місце, щоб провести час з сім’єю та втекти від метушні міста. Ми зробили хороший ремонт у будинку, замінили всі комунікації, подбали про подвір’я та встановили мангал, альтанку та невеличкий басейн. В такому вигляді будиночок можна було б здавати в оренду туристам за хороші гроші. Та проблем з фінансами у нас не було і не хотілось, щоб чужі люди жили у нас, то ми вирішили хай краще дім пустує, а ми у будь-який момент можемо вирватись туди та відпочити.

Про наш затишний дім у горах дізнались наші родичі й почали, періодично, проситись пожити там. Спочатку ми не відмовляли – нам не шкода, тим паче родині. Там вже по декілька раз відпочили як родичі дружини, так і мої. І щоразу ті дзвінки ставали частішими. Вони ще й ображались, коли ми відмовляли, бо самі якраз планували туди їхати.

От якось ми й приїхали відпочити у будинок після того, як там побував мій двоюрідний брат зі сім’єю. І знаєте що нас чекало? Несправний бойлер, зламаний стіл і грязнючий мангал. Вони, навіть, не викинули сміття та не прибрали в альтанці, де гостились шашликом. Нам нічого не залишалось як самим все прибрати. На це у нас пішов цілий день і відповідно на відпочинок залишилась тільки неділя – ми вирвались тільки на вихідні. Але після цього ми вирішили вже не так часто дозволяти інших відпочивати у нас. За місяць зателефонував той брат, що не прибрав нічого після себе ще й зламав стіл і повідомив, що збирається до нашого дому на вихідних. Коли я відмовив і сказав, що взагалі-то він би мав і прибрати, і відкупити стіл та відремонтувати бойлер – почув шквал критики. Мовляв, мій дім, то чому він має щось купувати туди й взагалі я став зарозумілий та шкодую родичам своєї дачі.

Я не стримався й сказав все, що думаю про нього і повідомив, що більше ніколи не дозволю йому там відпочивати.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Добре кажуть, що нахабні родичі, то гірше сарани. От саме такі дістались нам. Спочатку ми терпіли їх, але потім вирішили раз і назавжди поставити всі крапки над «і». і саме тоді з нас ще й зробили поганих.