Доля хлопчика з надмірною вагою

Наталя дуже ретельно підійшла до вибору школи для свого сина. Максим був дуже здібний та швидко схоплював все нове. Хлопчик у свої неповних шість добре рахував, читав по складах, знав багато слів з англійської мови. Мама віддала його на гурток авіа конструювання. Його так захоплювали різні моделі ракет, літаків. Вчителі хвалили Максимка та казали, що в нього велике майбутнє.

Наталка вибрала непогану гімназію поруч з домом. Вона спеціалізувалася на поглибленому вивченні іноземних мов. Наближався вересень та перший дзвінок. Максим нетерпляче очікував першого дня в школі. Йому було дуже цікаво, яких нових друзів матиме, що вчитиме. У хлопчика була одна проблема – надмірна вага. Як лише Наталка не намагалася боротися з цим, не дуже виходило. Колись у дитинстві Максим приймав гормональні препарати, що й послужили швидким набором лишніх кілограмів.

Проте в садочку всі діти були добрими та й вихователі теж, тому ніхто не дражнив Максима за його проблему. Перші дні в школі виявилися для хлопця справжнім випробуванням. Двоє його однокласників – двійнят, сина відомого бізнесмена в місті, влаштували Максиму справжнє пекл0: ображали, обзивали поганими словами. Закінчилося тим, що після уроків сильно його побили.

Максим словесні образи зносив мовчки, навіть не розповідав нікому. Та от численні синці мама Наталя вже не могла не помітити. Вона прийшла до вчителів, вияснювала, що до чого, проте ті лише поглузували з неї. Наталка забрала документи та перевела дитину до звичайної школи. Потім від знайомих чула, що на цих хлопців немає управи. Вони так і продовжують шукати жертву серед школярів та жорстоко знущатися з неї.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Доля хлопчика з надмірною вагою