Досі з острахом згадую ті часи — розлучена, з двома дітьми. Руки просто опускались, я не знала, як мені рухатись далі

Досі з острахом згадую ті часи — розлучена, з двома дітьми. Руки просто опускались, я не знала, як мені рухатись далі. Мені було тридцять два, позаду десять років шлюбу, як мені тоді здавалося — щасливого. Чоловік покинув мене через свою коханку. Яка ж я тоді була розбита… Освіти не мала, стажу роботу також, що далі? Як поставити на ноги дітей?

Я була дуже закомплексована, для того, аби повірити в себе мені знадобився цілий рік… Час йшов як вічність. І якби не моя подруга — не знаю, як би далі життя закрутилось. Я плакалась саме їй, жалілась, яка я нещасна, чому всі ці негаразди відбуваються саме зі мною. Але тоді вона сказала одну мудру фразу : “Бог дає нам випробувань стільки, скільки ми можемо винести”. І дійсно, тоді повірила, що я сильна! Всі ці проблеми відбулись зі мною не просто так! Це такий урок, який я запам’ятала на все своє життя.

Після розлучення почала працювати в магазині продавцем. Згодом ризикнула, позичила кошти в чоловіка моєї подружки й сама відкрила власний кіоск. Справи йшли в гору, я відчувала енергію і щастя! Нарешті…

З того часу минуло двадцять років. Мій бізнес розквіт з одного маленького магазинчика. Тепер це всім відома мережа супермаркетів. До речі, дуже смішний факт — колишній чоловік декілька разів просив пробачення і хотів повернутися. Як добре, що я вже тоді зустріла достойного мужчину. Варто було лише повірити в себе та свої сили. Ніколи не опускайте рук, навіть, якщо вам здається, що це безвихідна ситуація.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Досі з острахом згадую ті часи — розлучена, з двома дітьми. Руки просто опускались, я не знала, як мені рухатись далі