Друг думав, що дружина зpаджує йому. А згодом, розповів мені історію від якої я прозрів.

Ця історія трапилась у сім’ї мого друга. У Ігоря та його дружини Олени на той час була маленька однорічна дитина. Все як у звичайній сім’ї – чоловік працює, а жінка в декреті дитину глядить і домом займається.

Деколи ми з Ігорем зустрічалися і він розповідав як у нього справи. Якось поділився, що дружина 2 рази в тиждень ввечері кудись ходить – ніби-то на прогулянку. А він повинен в цей час бути з донечкою. Все б нічого, але після таких прогулянок жінка завжди приходить у піднесеному настрої й ніколи не розповідає куди ходить і що робить.

Звісно, думки у нього з цього приводу були не найкращі, а точніше – найгірші. Ігор навіть припускав, що кохана зраджує йому. Я в цій ситуації не міг нічого іншого зробити, як підтримати друга. На цьому ми з ним розійшлись і лише через місяць зустрілися.

Мені було цікаво чим все ж закінчилась історія, тому я поцікавився, що трапилось у його сім’ї. З початку Ігор заспокоїв мене і розповів, що вони з дружиною разом. Виявилось, що коли Олена залишала доньку на чоловіка, сама в цей час просто ходила в парк гуляти в тишині. Не спішно пила каву і звільняла голову від думок – так відпочивала від побуту та постійної зайнятості. Жодної зради чи ще чогось там не було. Це давало їй можливість відновити сили та знову отримувати задоволення від часу, проведеного з сім’єю.

І справді, я сам над цим задумався – моя кохана також в декреті й просто цілодобово знаходиться з дитиною. Ви уявіть – чоловік працює лише на роботі, а жінка цілодобово! З того часу я завжди даю можливість коханій відпочити на одинці й справді, це її дуже змінило в кращу сторону.

Єдине, хотів би сказати кожному чоловікові – давайте своїм дружинам більше відпочивати, вони в нас найкращі й точно на це заслуговують. І пам’ятайте, що якщо щаслива жінка, щасливою буде і сім’я.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Друг думав, що дружина зpаджує йому. А згодом, розповів мені історію від якої я прозрів.