Друг підказував як краще зробити пропозицію коханій, а згодом виявилось, що Аліна і його кохана теж.

Ця історія навчила мене не довіряти людям, навіть найближчим, адже тоді можна отримати ножа в спину у найнеочікуваніший час. А як всі прекрасно розуміють, найближчі знають, куди болячіше вдарити.

Але це я зараз такий розумний, а ще 5 років тому все було зовсім не так. Я тоді зустрічався з Аліною і мав у планах робити їй пропозицію. Наші стосунки тривали вже 4 роки, звісно, не завжди все було ідеально, але всі труднощі ми проходили разом.

Ще у мене був найкращий друг, ми з ним разом за партою в школі сиділи, а потім цю дружбу перенесли й у доросле життя. Я завжди з ним радився коли не міг сам прийняти рішення і він завжди без питань допомагав. До того ж ми разом орендували квартиру, тому про моє життя Макар знав усе.

 

Коли у нас з Аліною виникали суперечки також звертався до Макара, часто він мирив нас і допомагав зберегти стосунки. Ми постійно гуляли парами, я з коханою, а друг зі своєю дівчиною, ходили всі в кіно та на різні дискотеки – так було значно веселіше. Але коли наші стосунки з Аліною ставали серйознішими, я запропонував їй з’їхатися, тому Макар залишився сам, та пропри те, наша дружба не змінилася – часто зідзвонювалися і як раніше гуляли компанією.

Про те, що я планую зробити коханій пропозицію друг дізнався першим і був дуже радий за нас, ну принаймні так здавалося. Як завжди допомагав мені в підготовці та підказував ідеї, як організувати це романтично. Я не тямився від щастя, що от – от створю сім’ю ще й маю такого доброго друга.
Але все прекрасне має властивість закінчуватись.

Це був звичайний день, Аліна повинна була бути на роботі, а я за цей час мав зідзвонитись з Макаром та обговорити останні штрихи підготовки для освідчення. Я зателефонував йому по відео зв’язку, ми все вирішили та закінчили розмову. Проте якось так вийшло, що він замість виключити ноутбук виключив лише мікрофон. І як тільки я це зрозумів і хотів йому сказати, побачив те, чого не варто було.

В кадрі появилась моя Аліна! Але ж як, невже Макар їй про все розповів – було в моїх думках. Вирішив подивитись, що відбуватиметься далі, виправдовував ситуацію як міг, через те, що її робота поруч з нашою старою квартирою може зайшла на обідню перерву. Вони про щось розмовляли, але працювало лише відео, тому я не чув про що, а після цього був поцілунок. Словами не передати на скільки я був шокований. Мій найкращий друг і кохана – це ж треба так!

І ні, це не був нечайний поцілунок, а свідомий, палкий і довгий. В голові тисяча думок і жодної толкової, яка могла б розв’язати, чи принаймні, пояснити цю ситуацію. На емоціях я просто виключив свій ноутбук, не сказавши їм ні слова. Такого розпачу і розчарування ще, мабуть, ніколи не відчував. Ось так живеш собі спокійно, радієш життю, а у відповідь прилітає такий удар від двох найближчих людей.

У мене не було жодного плану дій. Тому вирішив на тиждень поїхати, нікому нічого не пояснюючи, а за той час придумати, що ж робити далі і як себе поводити.

Від Макара та Аліни поступало сотні дзвінків та ще стільки ж повідомлень, але я їх ігнорував. Лише після довгих обдумувань повернувся. У своє виправдання казав, що готував сюрприз, який кохана скоро побачить. Ледве стримувався, щоб довести свій план до кінця.

Так прийшов день пропозиції, але у свою промову ввів декілька коректив. Оскільки мені з цим допомагав Макар, він також мав бути присутнім зі своєю дівчиною та знімати це на камеру. Все було ідеально – величезний букет квітів, шикарна обручка, я у смокінгу та Аліна, яку мали привести з закритими очима.

Коли їй зняли пов’язку, вона мало не підскочила від щастя. Я став на одне коліно, просягнув букет і почав промову.

– Ти знаєш, як сильно я тебе кохаю і понад усе на світі хотів, щоб ми стали сім’єю. Але ти не виправдала моїх надій і зрадила. Так підло, ще й з моїм найкращим другом. Хочу подякувати тобі та йому, що не здійснюю найбільшу дурницю у своєму житті. Ось колечко, яке ти могла одягнути, але ти не гідна його – тоді я встав і пішов.

Мене не цікавила їхня реакція – в середині була пустота і жодних емоцій. Я пішов на зустріч своєму майбутньому, не оглядаючись назад.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Друг підказував як краще зробити пропозицію коханій, а згодом виявилось, що Аліна і його кохана теж.