Дружина брехала, що чоловік безпл1дний. Тепер він подав на р0злучення

Я постійно підтримувала свою сусідку, проте цього разу все якось дивно склалось. Мені вперше стало шкода її чоловіка.

Віра зайшла до мене після роботи. Настрій якийсь дивний. Не такий, як завжди. Бо взагалі вона жінка-свято.

А тут щось ніби змінилось. Не сумна, та й не енергійна така, як завжди. От я стала якось акуратно питати чи все гаразд. От і розповіла мені всю свою історію. Спитала поради.

Що сказати я не знаю. Можливо, ви щось зможете порадити? Дві голови краще, ніж одна. Хо я взагалі втручатись не хочу.

Чужа сім’я, то як темний ліс, там свої заморочки, традиції, думки і стосунки, які рідко хто може зрозуміти. Я вже це вивчила за стільки років досвіду. Сама двічі розлучена. Тому, цікаво буде прочитати коментарі. От і розповідаю що вона казала. Виявляється, чоловік одного вечора ніби прийшов і заговорив про розлучення.

Спочатку Віра ніяких подробиць не розповідала, та я й не допитувалась, а потім жінка розговорилась. Певно накипіло.

Познайомились Віра і Євген на 1 курсі. Вони були ровесниками і одразу сподобались одне одному.

От і почали майже зразу зустрічатись.

Так минуло десь два-три роки. Потім хлопець освідчився і одразу після університету вони одружились. Переїхали в орендовану квартиру.

В цій сім’ї ніколи не було фінансових проблем. І батьки, коли потрібно, допомагали. До того ж і Віри, і Євгена. Тому життя, здавалось би, складалось чудово. Скажу, як сусідка і подруга, що вони й не сварились.

Практично ніколи. Просто собі могли виказати думку кожного і мирно знайти компроміс. Такому стану речей можна було лише позаздрити. Єдине от що хвилювало це те, що вже 5 років прожили вони разом, а дітей не мали.

Я точно знаю, що хотіли. Особливо Євген. Це була його велика мрія. Віра розповідала не раз, про те, що чоловік хоче донечку і сина.

Вони навіть якийсь час проходили обстеження. Спочатку Віра.

Тоді вона переконала, що проблеми якісь у Євгена. Він в це повірив і не сумнівався. І навіть не йшов здавати аналізи.

Минуло ще 2 роки і Євген таки пішов у лікарню, нічого не сказавши Вірі.

З’ясувалось, що у нього все добре. Та коли чоловік розповів це дружині, вона сказала, ніби то якась помилка у його дослідженнях.

Він особливо і не намагався нічого довести. Просто змирився. І продовжував далі заглядатись на сім’ї з дітьми.

Та от що чоловік був золотий – це правда. Сам прибирав завжди, посуд мив. Міг і прати закинути речі і попрасувати собі сорочку. Ось одного разу Віра затрималась на роботі. Це якраз вчора було, як я зрозуміла. А він прибирав. І випадково натрапив на ті самі аналізи Віри, які вона робила кілька років тому. Там і стояв страшний аналіз – безпліддя. Чоловік спочатку співчутливо поставився до цих документів. Але потім зрозумів як негідно чинила дружина. Вона все знала і продовжувала обманювати. Через неї чоловік постійно себе картав і звинувачував.

Євген пішов у парк, щоб трохи відійти. Віра повернулась додому і не застала чоловіка. Слухавки він не підіймав. За годину прийшов сам. І сказав, що подає на розлучення, бо така брехня – це найгірше, що може бути. І я його справді розумію. Віра не добре вчинила. І вона також не заперечує. Та руйнувати сім’ю не хоче, бо й чоловіка таки кохає.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Дружина брехала, що чоловік безпл1дний. Тепер він подав на р0злучення