Дружина пішла від мене, бо не витримала безтурботного життя

Олексій ще довго не міг зрозуміти, що ж з ним не так. Всі три роки свого одруження  він був впевнений, що у нього ідеальна сімʼя.

Чому ж ні. Красень, без шкідливих звичок і поганих компаній. Крім того, заробляв більше ніж достатньо і дружині ні в чому не відмовляв. А, на непристойні пропозиції всіх своїх шанувальниць відповідав тільки помахом руки з обручкою.

І от одного вечора повернувся після роботи, а дружини і слід остиг. Набрав її на телефон і спокійно попросив пояснити ситуацію. У відповідь почув:

 — Я пішла від тебе. Ти зовсім не цікавишся моїми проблемами. Ти — справжній егоїст

 — А які саме у тебе проблеми? – Олексій ще мав надію, що це невдалий розіграш

У відповідь почув набір незвʼязних фраз:

— Ну може мені було сумно постійно одній вдома?

Від почутого Олексій просто розсміявся. Безглуздішого пояснення він ще не чув. В той час, коли всі подруги зранку до вечора працювали за мізерні зарплати, його дружина займалась виключно  собою. Основна щоденна проблема – в який салон сьогодні сходити. А все-таки, її він кохав і думав, що у них все гаразд. 

 — Я ж пропонував тобі відкрити свій бізнес, стартовий капітал обіцяв виділити? Чим це тобі не підходило?

 Не потрібно мені нічого від тебе. Скоро у мене буде все своє. 

Стало зрозуміло, що дружина не просто йде від нього, але і йде до іншого чоловіка.  Сенсу рятувати такі стосунки вже не було. Він подумки побажав їй щастя, а сам занурився в роздуми. Що саме потрібно зробити, щоб такого в його житті більше не повторилося? 

 

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Дружина пішла від мене, бо не витримала безтурботного життя