Дружина постійно мене перевіряла, а сама зраджувала

У нас з дружиною досить дивні стосунки.

Просто хочу поділитись ситуацією і попросити  поради. Тому, що не знаю що робити у такій ситуації.

Моя дружина надто ревнива. Постійно з’ясовує стосунки.

Де я був, чому не взяв слухавку. Спочатку це було на такому собі рівні лишніх запитань.

А от далі почалось просто якесь переслідування безпричинне.

Вона почала перевіряти мій телефон, читати усі переписки, дивитись дзвінки. Я одного разу спробував їй зробити зауваження, то дружина ще й мене звинуватила. Наче б то я безвідповідальний і не цікавлюсь нею. Ніби вона була б задоволена, коли б її чоловік хоч трохи перевірив життя своєї дружини.

Я подумав, що це просто слова. Не звернув увагу. Та й для мене такі перевірки – це не норма у здорових стосунках. Навіть не подумав щось перевіряти. Навіщо? Тим паче, якщо дружину так хвилює вірність, то, мабуть, вона й сама ніколи б не зраджувала.

Та цей контроль і напади ревнощів все частіше повторюються. Ось нещодавно випадково дізнався, що до моєї сім-карти під’єднано послугу, що постійно відправляє місце мого розташування дружині.

Звісно, я одразу ж це відключив і попросив дружину не діяти в мене за спиною. Я не даю ніяких приводів і тим паче не перевіряю її.

Вона навіть погодилась, як мені здалось.

А от вчора, поки дружина на кухні готувала вечерю, прийшло дивне повідомлення. Я вирішив таки переглянути кілька переписок дружини. Усе-таки це чесно, бо вона вже так робила безліч разів. Чому тоді я не можу?

Побачив, що вона спілкувалась з багатьма чоловіками так, наче мене не існувало. Тепер сиджу у шоці. Що робити далі? З дружиною ще не говорив. Не знаю з чого почати розмову. Та мені дуже боляче.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Дружина постійно мене перевіряла, а сама зраджувала