Дружина продала мою квартиру. Тепер ми живемо в тещі, що не хоче нас бачити

Мені 27. Я одружений вже 7 років і мрію про своє власне житло. Загалом, я його й мав, та дружина змінила свої пріоритети. Ми познайомились з Каріною в поїзді, коли їхали в столицю по роботі. Десь за півтора року вже готувались до весілля.

У мене була квартира, простора 2-кімнатна, щоправда, не в новобудові, проте у хорошому районі і з гарним ремонтом. Коли помер мій тато, мама виїхала закордон. Вже 12 років там і повертатись не хоче.

Помешкання, звісно ж, залишилось мені. Я був з цього щасливий. Адже, міг спокійно одружитись і оселити дружину поруч з собою.

Вона спочатку не була проти. Каріна досить хитра дівчина. Та зрозумів я це досить пізно. Перший рік був спокійним і щасливим, неначе суцільний медовий місяць.

Далі все почало змінюватись. Мама Каріни жила сама у невеличкому особняку. Дім вже був старенький і потребував ремонту. Раптом, дружина почала вмовляти мене змінити наше життя. Вона, сам не знаю як, переконала мене продати свою квартиру.

І, найголовніше, сама швидко цим зайнялась. Я ж, тверезо оцінюючи тепер ситуацію, розумію, що це було дуже хибне рішення. Ми могли пустити туди квартирантів, або ж просто знайти вигіднішу пропозицію чи розміняти, а не віддати за безцінь.

Та тепер я розумію наміри дружини. Вона швиденько притягла мене жити до своєї мами, яка не надто вже й любила свого зятя.

Окрім того, усі гроші за мою квартиру вклала в цей старий дім, який теща і так вирішила залишити її старшому брату. Вона повністю утеплила фасад, змінила опалення, зробила всередині ремонт і навіть деякі меблі придбала.

А теща, до речі, зовсім не оцінила. Усе ходила і скаржилась, що ми їй своїми ремонтами життя не даємо. І взагалі робимо так, як їй не подобається.

Я гадаю, нам варто відділитись від родини Каріни. Ми мали своє житло і все було добре. Як тільки переїхали сюди, одразу розпочались сварки. Вважаю, нам треба переїхати, так буде краще для всіх. Та як донести це до дружини гадки не маю.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Дружина продала мою квартиру. Тепер ми живемо в тещі, що не хоче нас бачити