Дружина захотіла зустрітись з незнайомцем, який їй писав

Як часто ми не можемо прийняти те саме доленосне рішення, що могло б повпливати на наше життя найімовірніше кращим чином. А потім, через свої страхи, страждаємо. Бо вагатись потрібно тільки тоді, коли відчуваєш, що чогось дуже не хочеш. В решті випадків варто дослухатись до свого серця.

Моя однокласниця дуже довго зустрічалась з одним хлопцем. Я товаришувала зі Світланою і після школи.

Тому, добре знала що відбувається у її житті та й загалом про цю досить таки сумну і загадкову історію. Сталось так, що після вступу в університет вони на якийсь час розійшлись. Мовляв, треба перепочити і подумати. Та й у кожного своє життя, не можна ж так просто одружитись, коли почуття стихли.

Минуло десь два роки. На 4 курсі вони вже зіграли гучне весілля. Одного разу перестрілись в кафе і таки не змогли більше розійтись. Серце підказувало одружуватись.

Батьки обох молодят дуже допомогли з організацією та фінансуванням. Окрім того, вони склались разом і купили Світлані та Олексію окрему двокімнатну квартиру в столиці, про життя в якій дуже мріяло молоде подружжя. Переїхали.

Обоє знайшли хорошу роботу, та якось почуття наче пригасли. Кожен був зайнятий власними справами та проблемами. Снідали, вечеряли, обідали окремо. Або з колегами по роботі або наодинці. Хатні справи робив той, хто перший брався, тому чоловік сам і прав, і прасував, і їжу міг приготувати. Обоє стали, в якійсь мірі, заручниками рутинного життя, побуту і забули про одне одного.

От і стали шукати втіхи на сайтах знайомств під неправдивими іменами і фото. Раптом, кожному з них пощастило знайти друга по переписці. І в тих людях знайшлось так багато тепла і спільних інтересів.

Якраз того, чого не вистачало Світлані і Олексію. Одного дня жінка отримала повідомлення від свого друга: «Доброго ранку! Чекатиму ввечері в ресторані «Gold»». Світлана довго сумнівалась чи варто туди йти. Все-таки вона заміжня жінка, навіщо потрібні ці зустрічі. Яка не яка, а зрада.

Та прийшла додому після роботи. Не побачила свого чоловіка і таки погодилась на зустріч з незнайомцем. Одяглась, зробила макіяж. Приїхала в заклад. Яким було її здивування побачити свого чоловіка.

Олексій чекав на неї з букетом її улюблених білих троянд. З того вечора вони пообіцяли одне одному більше ніколи не забувати про подружжя. Бо стосунки- це теж велика робота.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Дружина захотіла зустрітись з незнайомцем, який їй писав
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.