Дружина змyсила мене перестати спілкуватиcь з кoлишньою та нашим спільним сином.

Я ніколи не думав, що мені доведеться робити такий вибір між теперішньою сім’єю та колишньою. І дуже гризе сумління, чи правильно я все ж поступив.

Але почну спочатку – зі своєю колишньою дружиною Оксаною ми щасливо прожили лише 5 років, а решту 3 супроводжувались постійними сварками, які й призвели до розлучення. Одружились, ще будучи зовсім молодими та недосвідченими, тому не зовсім уявляли як все має бути. Згодом у нас народився синок і Оксана осіла вдома, я ж забезпечував нашу сім’ю та будував кар’єру.

Та коли прийшов час коханій вийти з декрету, вона наче голодна була до роботи. Одразу завантажила себе і зранку до вечора там пропадала. Всі обов’язки по дому перейшли до мене і я розривався між роботою, сином та хатніми справами. На цьому ґрунті у нас почали виникати сварки з Оксаною, адже фактично я заробляв значно більше і мені варто було б більше уваги приділяти роботі. Намагався донести це до дружини та просив її вибрати більш “плаваючий” графік, щоб встигати принаймні сина з саду забрати.

А оскільки мої прохання були проігноровані й сварки продовжувались, вирішив, що так тривати дальше більше не може і подав на розлучення. От за що я вдячний колишній, то це за те, що нам вдалось хоча б мирно про все домовитись і не травмувати ще й сина.

Я залишив їм свою квартиру, допомагав з грішми та мав можливість проводити час з сином. З Оксаною ми стали як родичі, чи то хороші друзі й обоє знали, в разі чого можемо звернутись один до одного за підтримкою.

Час йшов, ми вже по окремо влаштовували своє особисте життя – я зустрічався з дівчиною та й Оксана також вже мала стосунки. Навіть всі разом вже були перезнайомлені – це важливо, адже наші обранці повинні розуміти, що у нас є спільний син й підтримати зв’язок ми просто зобов’язані. Та здається, все всіх влаштовувало.

Незабаром я друге одружився і з моєю коханою Наталею були просто чудовими. У неї були хороші стосунки з моїм сином і з Оксаною також – що ще потрібно було для щастя? І воно лише помножилось, коли ми дізнались про вагітність коханої.

 

Проте, після народження нашої донечки ставлення Наталки до мого сина змінилось. Її почало дратувати, що я проводжу час у колишньої вдома і багато допомагаю їм фінансово. Хоча, це роблю лише заради сина й лише до нього приходжу. А з Оксаною у нас чисто ділові стосунки – спілкуємось лише на тему спільної дитини й усе.

Здавалось, ніби дружина все розуміє, проте все одно виступала проти такої моєї уваги до колишньої сім’ї. Потрібно сказати, що я дуже кохаю Наталю і стараюсь робити все можливе, щоб уникати сварок та всіляких непорозумінь. Можливо, саме через це я повівся на провокацію та зробив вибір, який не знаю, чи зможу змінити.

Одного разу, Наталя не витримала та змусила мене обрати – або вона і наша донечка, або моя колишня сім’я. Це було жахливо – як можна поставити людину в такі рамки? Тим паче обирати між дітьми!

Ні, я себе не виправдовую, швидше сам виню себе в тому, що перестав спілкуватись з сином і зробив такий вибір. До слова, фінансово я не переставав допомагати колишній сім’ї, проте робив це таємно від коханої, щоб зайвий раз її не дратувати. І мене дуже гризе сумління за такий мій вчинок. Сподіваюсь, що син не триматиме на мене образи та з часом ми зможемо відновити спілкування та цей зв’язок.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Дружина змyсила мене перестати спілкуватиcь з кoлишньою та нашим спільним сином.
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.