Думка моєї дружини повністю залежить від її матері. Моя теща Вікторія Олегівна постійно вказує своїй доньці, що їй робити, а вона радо слухає, та навіть не розуміє, що це не материна справа

Ми із моєю дружиною Анастасією п’ять років у шлюбі. Коли ми одружувались, то зійшлись на тому, що купуватимемо квартиру в будинку її батьків, адже так буде набагато краще. Наприклад, коли в нас будуть діти, то моя теща зможе допомагати нам із ними.

Саме після весілля в другому під’їзді будинку її батьків продавали двокімнатну квартиру, і ми, не роздумуючи, її взяли. Мене тішив той факт, що тесть і теща будуть поруч, адже наші стосунки склались дуже добре — ми часто їздити до них на дачу, аби посмажити м’яса, ходили із ними по гриби, тому ми б могли й надалі підтримувати таке спілкування.

Та одного разу я помітив, що моя дружина, після походу до мами в гості, змінює свою думку щодо чогось. Наприклад, ввечері ми вирішили, що нам варто купити ще одну автівку, щоб вона могла їздити на роботу, і не залежати від мого графіку, а зранку, прийшовши від матері, Анастасія говорить, що автомобіль ще один нам не потрібен, оскільки краще відкласти гроші на щось важливіше. Чи, до прикладу, я запропонував дружині поїхати відпочити на тиждень в Туреччину, адже ми обоє дуже заслужили на відпочинок, а вона радісно закивала. Та через години дві, прийшла від батьків та сказала, що відпочинок — це дуже дорого, краще залишити гроші на потім, раптом щось трапиться, чи взагалі купити дачу…

Я почав підозрювати щось недобре, коли побачив різку зміну думки в моєї Насті, та, трохи подумавши, я зрозумів, що до цього причетна Вікторія Олегівна, адже це після розмов із нею трапляється таке, що моя дружина приходить і говорить абсолютно протилежне тому, що я чув раніше.

Останньою краплею було те, що ми домовились із друзями поїхати на пік нік із наметами. Моя Анастасія дуже любить такий відпочинок, тому з радістю взялась збирати речі, адже виїжджати ми повинні були зранку. Вона пішла віддавати ключі від квартири матері, аби вона погодувала наших рибок, а повернувшись, сказала, що зараз не час кудись їхати, адже потрібно допомогти Вікторії Олегівні попідкопувати картоплю на дачі.

Мене це обурило не на жарт, адже той факт, що мати керує своєю вже дорослою донькою — ненормальний. Вона доросла жінка, яка має власну сім’ю, та вправі сама вирішувати чого вона хоче. Але коли я запитав у дружини чому так відбувається, і навіщо вона постійно слухає свою матір, то Анастасія сказала, що все нормально, і всі рішення прийняті виключно нею самою.

Я не знаю, що мені із цим робити, адже думка моєї тещі дуже впливає на наше із дружиною життя. Як зробити так, щоб Анастасія припинила слухати вказівки своєї матері, і почала жити власним розумом? І як зупинити свою тещу в даванні настанов доньці, яка їх вже не потребує?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Думка моєї дружини повністю залежить від її матері. Моя теща Вікторія Олегівна постійно вказує своїй доньці, що їй робити, а вона радо слухає, та навіть не розуміє, що це не материна справа