Дивлячись на такого красеня ніхто й не підозрює, що робиться у нього вдома

У мене є друг дитинства – красивий, молодий, успішний, привітний та далеко не дурний. Ігор справді легко знаходить спільну мову з людьми, завжди гарно виглядає та є просто магнітом для привабливих дівчат. Ще б – красень та з хорошою роботою справді вигідна партія. Але, стосунки з дівчатами геть не складаються – декілька побачень і все. Ніхто з оточення не розумію, в чому ж проблема, адже Ігор все будує плани з новою обраницею і воно ніяк не складається.

Цьому дивуються більшість, але не я, адже я знаю один секрет друга – і це його квартира. Так-так – саме вона стає причиною розладу стосунків з дівчиною. І все дуже просто – Ігор завжди гарно одягнений, охайний та акуратний, але вдома у нього справді жах. Річ у тому, що хлопець взагалі не переймається побутом: в нього тижнями стоїть не митий посуд на якому може утворитись пліснява, він не пере одяг (частенько купує новий), його білизна тижнями стоїть де попадеться і від того у квартирі не надто приємний запах, а ще у нього є кішка за якою ніхто не прибирає. Якщо раніше йому допомагала мати та ще якось намагалась перевчити, то і вона не витримала такого.

І головне – Ігор справді не розуміє у чому проблема: він не чує зайвих ароматів, не звертає увагу на бруд та пил і щиро дивується, чому дівчата не хочуть залишатись у нього вдома. Його стосунки тривають рівно до того часу, поки він не закличе дівчину у гості. Саме тоді й починається. Дівчата ніколи не кажуть чому вони не хочуть бачити його, а просто або ігнорують Ігоря, або вигадують 1000 і 1 причину, чому їм не можна бути разом.

Інколи мені й шкода друга, бо він справді хоче серйозних стосунків, але ж як можна не бачити, що ти живеш у свинарнику? Я вже намагався натякати йому, але він ніяк не розуміє цього, а сказати прямо я ніяк не наважусь.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Дивлячись на такого красеня ніхто й не підозрює, що робиться у нього вдома