Галя поїхала закордон, а чоловік став алк0залежним

Чоловік Галини був дуже добрим чоловіком. Одружились вони, коли дівчині виповнилось 18, а Віталію 19. Звісно, допомагали у всьому батьки. Особливо чоловіка. Жили вони у селищі міського типу, де можливостей було трохи більше. А от Галині в селі, там жити дуже важко.

У Віталія квартира була. До того ж одразу з батьківською на сходовій клітці. І свекруха зі свекром сина вважали ледь не принцом. Що б не зробив – усе вдавалось чудово. А от Галя така собі господиня на їхню думку. Усе їй треба підказати.

Жінка всі роки мирилась з таким станом речей. Вона намагалась не сваритись зі свекрухою, яка хоч ці була дуже прикрою і самозакоханою, та все ж допомагала дуже. Особливо після народження дітей. У Галі відразу з’явились двійнятка: Оля і Василько. Звісно, що молодій дівчині важко справлятись самій.

Окрім того, ще й крім догляду за малятами треба щось встигати. От свекруха і приходила на допомогу. І навіть нічого не казала невістці. Стала якоюсь стриманішою і адекватнішою. Можливо, так повпливали онуки.

Минуло кілька років, дітей потрібно було на ноги класти. Віталій влаштувався на дуже хорошу роботу. Їм на все вистачало.

Особливо надихала чоловіка похвала і ставлення батьків.

І на проживання вистачало, і на збереження для навчання дітей. Проте, не потрібно було. Обоє дітей прекрасно навчались і змогли вступити на бюджетну форму навчання.

Тому за ті гроші, з допомогою знову ж таки свекрухи і свекра, придбали квартиру для Василька, бо він вже дівчину мав і хотів одружуватись. Весілля також відгуляли.

А от для Олі ще нічого не приглядали, бо вона перш за все цікавилась розвитком у своїй професії. А це не так легко. Дівчина мріяла стати лікарем, тому навчатись і працювати потрібно було дуже багато.

А от у 28, коли в Галі вже були онуки від сина, і дочка захотіла розкішне весілля.

Та й домівка молодій сім’ї теж була потрібна. Накопичувати вже було важко. Після смерті батька Віталій втратив роботу і працював за копійки.

Галя ж навпаки.

Все взяла на себе, почала працювати на двох роботах, аби якось прожити. Дім Галиних батьків, які вже померли продали. Та суми і на святкування, і на житло точно не вистачило б.

Галя вирішила їхати закордон, аби хоч щось заробити. Та перед самим від’їздом у Віталія померла і мати.

Та він обіцяв, що не впадатиме у відчай і шукатиме роботу. Галя поїхала і спочатку потрапила на нормальну роботу.

Та от за кілька тижнів довелось піти на іншу. Тут вже було дуже і дуже важко. До кінця літа жінка пахала вже тут.

Нічого іншого вона не шукала, бо не мала змоги. Тут заробіток був непоганий. Тому за три місяці вдалось заробити потрібну суму. Але здоров’я Галя також собі підірвала конкретно. Та що не зробиш заради рідних діток.

Вона сподівалась на те, що чоловік бодай щось знайшов і нормально заробляє на своє утримання, тому поверталась щаслива і задоволення у передчутті хорошого майбутнього.

І свого, і своїх дітей. Та сталось інакше. Чоловік геть спився. Повиносив усе з дому, роботу звісно не знайшов. Галя була розчарована і засмучена. Вона навіть не знала за що хапатись і що робити з цією ситуацію.

Окрім того, вагітну дочку покинув наречений. Свати були розчаровані, коли побачили батька Олі, тому все в одну мить зруйнувалось.

Та жінка не здавалась. Чоловіка вона віддала на лікування. Влаштувалась тут на хорошу роботу. З дочкою вони самі добре впорались з онучкою. І вирішили, що не робиться, те до кращого. Нащо їм такий боягуз зять і горді бездушні свати? От і впорались з усім. Оля переїхала в квартиру Василька. А хлопцеві придбали більшу, бо невістка народила вже трьох.

Тому їм тісно. І Віталій не розчарував.

Пролікувався доволі швидко, підшився, зовсім змінився. Став таким, як був у молодості. Тому в житті Галі все налагодилось, адже вона зовсім не злякалась труднощів.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Галя поїхала закордон, а чоловік став алк0залежним