Хлопець подруги дуже невдало пожартував

Я люблю гумор і жарти, проте лише тоді коли вони доречні і адекватні. А от бородаті прикольчики з минулого століття діють на нерви, особливо якщо оповідач щиро вірить в те, що цей жарт дуже смішний. Загалом моє оточення також має хороше почуття гумору. Та от нещодавно почула від хлопця подружки жарт. Не розумію після цього як вона з ним продовжує спілкуватись. Тим паче, що жарт можна вважати і за образу.

Зібрались ми нещодавно компанією на пікнік. От і прийшов цей хлопець.

Захотів нас повеселити і анекдот розповісти. Коротко вам його переповім, бо навіть не хочу вдаватись в подробиці. Я їх, якщо відверто говорити, навіть не запам’ятала. Отже, про дівчину і золоту рибку.

Одного разу впіймала дівчина золоту рибку. Та пообіцяла виконати будь-які три бажання, аби лиш її відпустили. От спочатку дівчина попросила стати розумною. От вона вже в університеті викладає.

Другий раз попросила стати ще розумнішою. І вже працювала в міністерстві.

Третім бажанням було стати найрозумнішою дівчиною в світі. Рибка погодилась і здійснила. Та в цей момент дівчина відчула, що в неї почали рости борода і вуса. Дурнішого жарту за цей я ще не чула. Мої друзі, до речі, теж були шоковані.

Зате Аліна заливалась сміхом і він також. Що ж… Кожному своє. Можливо, я чогось не розумію. Та про інтелект чоловіків також жарти можна складати.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Хлопець подруги дуже невдало пожартував