Хочеш, щоб мої друзі з тобою розібрались?

Ми з моєю дружиною любимо купувати продукти на ринку, оскільки там завжди все свіже та є з чого вибрати. Найчастіше я скупляюся разом із моєю дружиною, оскільки ми ходимо туди раз в тиждень і їй важко нести повні пакети продуктів, навіть і до машини. Але іноді все ж трапляється так, що вона купує все одна, коли список невеликий.

Віднедавна ринок, на який ми ходимо, став розширюватись, повідкривались нові магазини та стало більше продавців. Люди, в яких ми зазвичай купуємо продукти, знають нас в лице, оскільки ми бачимось із ними щотижня.

І от ми пішли знову на ринок, аби поповнити запас продуктів.
– Доброго ранку, дітки! – З нами привіталась продавчиня Ольга. Вона розповіла нам про нових продавців, які позаймали щойнозбудовані магазини. – Поблизу мене от продають хлопці продукти. Хлопці багато говорять, часто роблять компліменти дівчатам, які проходять повз, в цілому хороші. Але чула я, як із ними сварились покупці, мовляв, продукти погані. Нічого не можу сказати.

Проходячи повз їхній магазин, нам захотілось зайти — товари на різний смак лежали на прилавках. Червонющі гранати, оранжеві персики, яскраво-жовті банани тощо. Увійшовши туди, хлопці заговорили нам зуби: наробили тисячу компліментів, розповіли про свої продукти, звідки їх везуть, як їм тут працюється. Хлопці самі не місцеві, але мовою володіють непогано. Дуже вправно вони керують словом — так розповідають захопливо, що в процесі розмови ти погоджуєшся купити все, що вони пропонують, але це добре, бо на вигляд їхні продукти нам дуже сподобались.

Склали вони нам все в пакети і ми пішли далі. Прийшовши додому, я взявся розпаковувати куплене, та розкладати по поличках. Аж бачу: куплені нектарини геть пом’яті та підгнилі. “Що ж,  подумав я,  правду казала продавчиня”. Я вважаю, що не гоже людей дурити, але цього разу нічого не робив — може вони просто не помітили, що нектарини не дуже свіжі.

Та наступного разу ситуація повторилась, і я повернувся на ринок, аби її владнати. Коли я зайшов до хлопців у магазин та сказав, що це неправильно так обманювати людей, хлопці засміялись. Коли я попросив повернути гроші за куплений мною товар — вони обурились та грубо відправили мене з магазину.

Та я сказав, що так просто це не залишу, на що у відповідь
почув: “Роби, як вважаєш за потрібне, якщо так хочеш, щоб мої друзі з тобою розібрались ”.

Я не став продовжувати розмову, але звернувся до адміністрації ринку, аби вони владнали цю ситуацію.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Хочеш, щоб мої друзі з тобою розібрались?