Хотіла поквитатися з свекрухою, так сказати ” око за око”, але стала нічим не краща за неї

На нашому життєвому шляху трапляються різні люди. Деякі вчать нас добра, оскільки самі гарно до нас відносяться. Але є й такі, які всю образу на життя виливають на нас. Ми не винні в цьому. Проте, якщо будемо відповідати їм тим самим, то в світі стане, хіба що на одну злу людину більше.

Коли я виходила заміж не могла подумати, що саме така особа попадеться й мені. Та найгірше, що нею виявиться матір мого чоловіка. Галина Степанівна була тою жінкою, яку не долюблював весь під’їзд. Вона любила розносити плітки, або деякі з них вигадувати без підстав, бо їй просто не подобалась сусідка, яка розгулювала в короткій спідниці. Не дивно, що вони з чоловіком розвелися. Бідолаха, напевне, не стерпів характеру дружини. Мій чоловік ніколи нічого поганого не говорив про батька. Маму він частково звинувачував в їхньому розлученні, проте, не міг покинути, адже відчував провину за те, що вона виховала його.

Спочатку, мені здавалось, що це добре коли син гарно відноситься до матері, тому що так само він буде відноситись до дружини. Проте, при першій зустрічі ми одна одній не сподобались. Я не хотіла жити разом зі свекрухою, а вона не бажала ділитись своїм дорогоцінним сином. З того часу почалась наша ворожнеча.

Мама чоловіка часто критикувала мене. То борщ не такий, то я постіль не прасую, то не достатньо чисто. Коли я хотіла виговоритися так, щоб чув чоловік, жінка прикидалась хворою і скаржилась на підняття тиску.

Тоді я вирішила жити за принципом “око за око”. Якщо вона виставляє мене поганою невісткою, тоді вона буде поганою свекрухою. В цьому мені допомогла моя вагітність. Мені було відомо, що хімія для прибирання дому може мати шкідливий вплив на дитину в перші місяці. Тому коли в чергову суботу мені треба було прибирати, я спокійно лягла на диван і включила “Холостяк”. Свекруха злилась і не розуміла, чому я нічого не роблю. Коли прийшов чоловік, вона одразу почала говорити про те, яка я ледацюга. Але я зробила жалісливий вигляд і сказала, що не хочу нашкодити малюку. Тоді чоловік підтримав мене вперше.

Надалі, так само сталось і з носінням важких пакетів. А коли свекруха весною сказала мити вікна, то чоловік взагалі влаштував скандал. Це стало причиною нашого переїзду, а чоловік перестав спілкуватися з мамою. Нарешті, я добилась чого хотіла.

Але зараз, я не можу назвати себе щасливою. Тепер зрозуміла, що сама стала гіршою за свекруху. Хіба я могла відчувати себе хорошою, якщо діяла так само як вона. Саме те, що діяла “око за око” зруйнувало всю цю чистоту в душі. Як виправити все що я натворила?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Хотіла поквитатися з свекрухою, так сказати ” око за око”, але стала нічим не краща за неї