Хотів зробити приємне дружині і купити сиру в магазині, а у висновку вона думає, що у мене є коханка.

Моя мама вирішила приїхати до нас на вихідні, а дружина якраз була на роботі. Ми вирішили зробити їй сюрприз та приготувати вечерю, мама готує дуже смачно, тому дружина буде у захваті.

Ми готувалися цілий вечір, наробили і закусок, і салатів і гарячого. Я вже не міг витримати, чекав коли прийде дружина і ми сядемо за стіл. Виявилося що нам не вистачає чорносливу у салат, який я дуже люблю, довелося йти в магазин.

Біля нашого дому якраз є магазинчик у який ми постійно забігаємо, коли треба купити якусь дрібничку, нас там всі продавчині добре знають. Я швиденько зайшов і попросив чорносливу, коли з-за прилавку в мене запитали для чого саме має бути чорнослив, я не подумавши випалив «для коханки», і навіть не зрозумів чому вона так дивно на мене подивилась. Я заплатив і побіг додому, адже скоро має прийти дружина, а в нас ще не все готово.

По дорозі я зрозумів, вони не правильно все зрозуміли, «коханка» – це назва салату. Часу повертатись вже не було, тому я вирішив зайти завтра і все пояснити. Коли дружина прийшла додому, з порогу почався скандал, вона навіть слухати мене не хотіла, тільки кричала «що за коханка, покажи її». Потім двері на кухню відчинилися і вийшла мама, дружина побачила на столі салат, і тоді вона нарешті заспокоїлась.

Як виявилося вона зайшла в магазин після роботи і звісно ж продавчині відразу розповіли їй як я забіг і купив чорнослив для своєї коханки. Ми сміялися цілий вечір та насолоджувалися смачною маминою їжею.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Хотів зробити приємне дружині і купити сиру в магазині, а у висновку вона думає, що у мене є коханка.