І роботу знайти не може, і гроші з картки зниkають – чорна смуга чи щось інше?

В той час, коли трапилась ця історія, ми з дружиною вирішили почати орендувати невелику однокімнатну квартиру замість просторої трикімнатної, зменшити свої витрати, аби вкласти зекономлені кошти у будівництво нашого дому, про який ми мріяли ще до одруження.

Я працював тоді менеджером однієї відомої компанії, але все ж заробляв не так багато, щоб могти утримувати нас двох та ще й відкладати на мрію. Тому ми домовились, що будемо працювати обоє – дружина підшукає собі роботу, яка їй до вподоби, а я буду працювати посилено: якщо перевиконаю плани компанії, то підвищення у мене в руках.

Сказано – зроблено. Я часто залишався в офісі до пізньої ночі, частину роботи брав додому і майже відмовився від вихідних. Кохана теж активно шукала роботу. Коли ми були поруч, вона завжди гортала сайти з вакансіями, телефонувала щодо потенційної роботи, запитувала друзів та знайомих. Але, як виявилось потім, то вона тільки створювала видимість.

Якось мені довелось від’їхати з офісу на ділову зустріч. Партнер обрав невеликий затишний ресторанчик в одному з популярних торгово-розважальних центрів. Вже направляючись до нього, я зовсім випадково побачив.. свою дружину в одному з магазинів одягу. А через годину мені прийшло сповіщення про сnисання коштів з картки.

Вдома я вирішив про це поговорити. У відповідь почув, що вона йшла туди влаштовуватись на роботу, але вирішила заразом придбати кілька речей, щоб оцінити якість того, що їй доведеться продавати.

Досі не знаю, повірив я тоді, чи просто зmусив себе повірити. Через кілька днів я, проїжджаючи містом, помітив її в компанії подруг на терасі одного з ресторанів міста. І знову ж, зовсім скоро отримав сnисання з рахунку. Коли запитав дружину, то почув, що подруги рятували її від смутkу через чергову відм0ву. В тому ж таки магазині. Зрештою, вирішив поїхати в туди й перепитати, чим вона їм не догодила.

І був вкрай здивований, що останніх кілька місяців вони мають стабільну команду і нових продавців не шукають. Дружині сказав, що у неї є вибір: або якнайшвидше знайти роботу, або до кінця життя прожити в цій однокімнатній квартирі. І це стало для неї дуже хорошим стимулом.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
І роботу знайти не може, і гроші з картки зниkають – чорна смуга чи щось інше?